zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Aktualności

toc Aktualności

Galeria van Rij zaprasza na wystawę malarstwa Natalii Rybki „Dzieło to człowiek”. 14 października (sobota) 2023, godz. 15:00 Galeria van Rij, siedziba główna, ul. Sandomierska 243, Ćmielów Prosimy o potwierdzenie przybycia do 10 października 2023 (krij@me.com / +48 792 047 766) Wystawa dostępna będzie dla odwiedzających do 13 stycznia 2024 roku, wstęp bezpłatny

toc Aktualności

Marisa de Lempicka otworzy wernisaż, który odbędzie się w Żywym Muzeum Porcelany w Ćmielowie już 7 październiku 2023 roku. Prezentowane będą na wystawie jej prababci - Tamary Łempickiej przeniesione na porcelanę (w tym ręcznie malowane dzieła na porcelanowych płytach - nie prace artystki na płótnie) Prosimy o potwierdzenie przybycia do 30.09.2023r. dzwoniąc lub wysyłając sms pod numer +48 792 047 766 Data: 07.10.2023 r.Godzina: 17:00 - 19:00Miejsce: Żywe Muzeum Porcelany w Ćmielowie - sala Galerii sztuki współczesnej van Rij (sandomierska 243, 27-440 Ćmielów) - II piętro (z windą).

toc Aktualności

Drodzy Miłośnicy porcelany AS Ćmielów, 18 listopada 2023 roku odbędzie się już 13. spotkanie dla Członków Klubu Kolekcjonera AS Ćmielów. To niezwykła okazja aby poznać proces ręcznej produkcji i samemu doświadczyć jak powstaje porcelana. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 16.00 i jak co roku na Uczestników czeka moc atrakcji.

person
comment 0 comments
toc Aktualności

Zróbmy to razem dla pszczół! Unikalna porcelana ćmielowskiej manufaktury z dedykacją dla tych pracowitych owadów

toc Aktualności

Regulamin otrzymania figurki Kobieta Anioł  projektu Lubomira Tomaszewskiego w edycji specjalnej do anielskiej kolekcji

toc Aktualności

Józef Wilkoń specjalnie dla Fabryki Porcelany AS Ćmielów opracował on autorską kolekcję wyjątkowych prac, która została przeniesiona na porcelanę.

person
toc Aktualności

Już 6 marca 2023 roku nasz sklep firmowy w Krakowie działa w nowym miejscu - ul. Morsztynowska 1 (obok wiaduktu na ul. J. Dietla)

person
toc Aktualności

Od 1 lutego 2023 roku zaplanowaliśmy podwyżkę cen produktów oferowanych przez naszą manufakturę.Zmiany te podyktowane są aktualną sytuacją panującą na rynku i związane ze wzrostem kosztów produkcji.

person
toc Aktualności

Przedstawiamy Państwu projekt Aniołka na 2022 rok!

person
toc Aktualności

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas tegorocznej edycji targów.Nasze stoisko to E3.10 w Hali E

person
toc Aktualności

W czwartek 22 września 2022 roku w kinie Muranów odbyła się premierowy pokaz filmu „IO”, którego reżyserem jest Jerzy Skolimowski.Był to również bardzo wyjątkowy dzień dla naszej manufaktury, ponieważ była to również premiera porcelanowej figurki Osiołek w edycji limitowanej.

person
toc Aktualności

Zapraszamy do słuchania dziś o 11:00 w @radio357 audycji W CZTERY OCZY prowadzonej przez Michała Olszańskiego.

person
toc Aktualności

Pocałunek może być delikatny i romantyczny lub ognisty i namiętny. Jest on wyrazem uczuć między parą. Nic zatem dziwnego, że artyści na przestrzeni wieków prezentowali ten temat z własnej perspektywy.

person
toc Aktualności

O Lubomirze Tomaszewskim, legendarnym projektancie porcelanowych figurek z Ćmielowa mówi Katarzyna Rij, współautorka książki "Lubomir Tomaszewski. Portret w płomieniach"

person
toc Aktualności

Jak co roku nasza manufaktura przyłącza się w różny sposób do zbiórek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

person
toc Aktualności

AUTORSKA KOLEKCJA GRAFIK STWORZONA PRZEZ JÓZEFA WILKONIA Józef Wilkoń - Ilustrator, malarz, rzeźbiarz, autor scenografii, należy do grona najwybitniejszych polskich artystów zajmujących się ilustracją. 

person
toc Aktualności

Zapraszamy do wysłuchania podcastu Retrospekcja, którego gościem była Katarzyna Rij.

person
toc Aktualności

Katarzyna Rij - marszandka sztuki i Jerzy A. Wlazło - pisarz, opowiadają o swojej najnowszejksiążce "Lubomir Tomaszewski portret w płomieniach".

person
toc Aktualności

W dniach 11 - 14 listopada 2021 roku zamów dowolny porcelanowy produkt AS Ćmielów

toc Aktualności

Biznesowe Targi wnętrz 27 - 30.10.2021