DEDYKACJA

Jeżeli pragną Państwo aby produkt był bardziej wyjątkowy możemy na niej zamieścić ręczną dedykację.

Dedykacja jest odpłatna, koszt zależy od długości napisu.

Czas potrzebny na jej wykonanie i utrwalenie to 3-4 dni robocze (poza obrazami oprawianymi w ramy, wtedy czas realizacji dedykacji to ok. 1-2 tygodnie).

Treść dedykacji należy podać w wiadomości do zamówienia (w specjalnym polu komentarza) wraz z informacją o miejscu jej zamieszczenia.

Prosimy o rozważne wybieranie opcji dedykacji, ponieważ produkty z zamieszczonym napisem są personalizowane i nie podlegają zwrotom.

Na niektórych wyrobach (zwłaszcza mniejszych figurkach) nie ma wystarczającej powierzchni aby zamieścić dedykację. Wtedy nie oferujemy takiej usługi przy danym produkcie.

W przypadku braku wskazania miejsca dedykacji artystka wybierze najbardziej estetyczną formę umieszczenia danej treści.

RODZAJE DEDYKACJI

MONOGRAM 

Monogram to litera lub kilka liter powiązanych kompozycyjnie, stosowanych jako podpis lub znak własności. Literami monogramu są inicjały osoby lub nazwy firmy. Litery monogramu powinny być ozdobne, jednak w sposób umiarkowany, ponieważ naczelną cechą monogramu jest jego czytelność, a dopiero potem ozdobność

DŁUŻSZA DEDYKACJA - DO 6 I 7-12 SŁÓW

Jest to dłuższa wersja dedykacji którą możemy zamieścić na produktach mających większą powierzchnię.

Jedynie na dużych figurkach jak np. Zakochana Asia, Opiekunka - Anioł Uzdrowiciel, Żubr Istnieje możliwość zamieszczenia dedykacji od 6 do 12 słów.

Na większości figurek możemy zamieścić monogram lub dedykacje do 6 słów.

Na filiżankach istniej możliwość rozdzielenia dedykacji przez zamieszczenie monogramu lub imienia/imion na czarce, a dodatkowej treści (np. data, Złote Gody, 60-lat) na środku spodka lub bliżej brzegu.

Zamieszczanie dłuższych treści proponujemy na spodkach pod spodem, aby produkt wyglądał jak najbardziej elegancko.

NA FIGURKACH

W przypadku figurek dedykacje zamieszczamy:

  • pod spodem figurki obok numerów i logo,
  • z tyłu na figurce (np. aniołek z Anielskiej Orkiestry, Figurka Razem, Golfista oraz inne na których nie ma możliwości zamieszczenia pod spodem napisu).

W zależności od wielkości powierzchni jaką dysponuje figurka napisy mogą być w postaci: inicjału, monogramu, imion, daty jak również w postaci dłuższego tekstu np. życzeń. Przy produktach dostępne są opcje monogram, dedykacja do 6 słów, dedykacja 7 - 12 słów. Jeżeli przy produkcje ta opcja nie jest dostępna oznacza to, że na danym produkcie nie ma możliwości wykonania dedykacji.

dedykacja na zakochanej asi reczna.jpg  dedykacja golfista.jpg
 dedykacja 2.jpg  dedykacjaa.jpg

NA FILIŻANKACH, SERWISACH, KUBKACH

W przypadku filiżanek dedykację zamieszczamy 

  • na czarce (od strony patrzącego lub pijącego); inicjał, monogram, imię/imiona (tylko w przypadku filiżanek, które nie mają całych zdobionych czarek)
  • na środku spodka w miejscu stawiania filiżanki lub czy też bliżej brzegu na spodku od góry - po łuku (napis widoczny po postawieniu filiżanki na spodku) lub pod spodem spodka (opcja niewidocznego napisu po postawieniu filiżanki).

Na serwisach zazwyczaj zamieszczamy monogramy na takich elementach jak imbryk, cukiernica czy mlecznik. Na filiżankach w komplecie z serwisem również może taka dedykacja zostać zamieszczona.

Na kubkach dedykację możemy zamieścić np. zamiast jednego ze wzorów kalkomanii (na zamówienie, czas realizacji może się wydłużyć w zależności od dostępności produktu) lub pod spodem kubka.

Jeżeli kubek ma wystarczającą powierzchnię między dekoracjami, to możemy w takim miejscu również zamieścić napis.

NIE ZAMIESZCZAMY DEDYKACJI WEWNĄTRZ FILIŻANEK CZY KUBKÓW

DSC_0719.JPG

NA WAZONACH

Na wazonach dedykację zamieszczamy zazwyczaj pod spodem produktu. Od wielkości podstawy wazonu zależy długość tekstu.

NA OBRAZACH I PATERACH

Na porcelanowych obrazach dedykację zamieszczamy z tyłu obrazu, przed oddaniem go do oprawienia.

Czas realizacji zależy od dostępności danego obrazu oraz wybranego koloru/wzoru ram.

Na okrągłych i owalnych paterach dedykację zamieszczamy na odwrocie aby dekoracja z przodu ładnie się prezentowała. Na życzenie możemy zamieścić napis z przodu.

GRAFIKA NA PRODUKTACH

Jeżeli na produktach ma znaleźć się prosta grafika w postaci serca/serc, dwóch obrączek, emotikony w postaci uśmiechniętej buzi to prosimy zaznaczyć monogram jako opcję dedykacji i opisać w wiadomości co ma się znaleźć na produkcie i w którym miejscu.

KRÓJ PISMA

Napisy wykonywane są pismem odręcznym. 

Jeżeli mają Państwo sugestie, że napis miałby być wykonany czcionką bardziej prostą, czy też tylko wersalkami, również prosimy o taką informację.

Moga Państwo przesłać nam również nazwę wybranej czcionki.

DLA BIZNESU - personalizowane prezenty biznesowe 


W przypadku realizacji prezentów biznesowych dedykacja może zostać wykonana w postaci powtarzalnej kalkomanii tylko z napisem lub np. w postaci grafiki logo.

W przypadku realizacji upominków z logo zapraszamy do kontaktu: zamowienia@cmielow.com.pl

Prosimy o przesłanie grafiki, podanie ilości kolorów oraz szczegółów dotyczących wielkości zamówienia oraz miejsca zamieszczenia na poszczególnych produktach.