Kalendarz 2024 - gratis

Drodzy Miłośnicy porcelany AS Ćmielów!

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do magicznego świata, w którym porcelanowe figurki, ręcznie malowane filiżanki oraz kolekcjonerskie kubki przynoszą wyjątkowe doznania. Nasz sklep internetowy to prawdziwa kraina dla tych, którzy poszukują niepowtarzalnych dzieł sztuki, które nadadzą ich wnętrzom wyjątkowy charakter.

W ramach przedświątecznych zamówień mamy małą niespodziankę!

Przy zamówieniu o minimalnej wartości koszyka 400 zł (bez dodatkowych kosztów dostawy) czeka na Państwa niesamowita niespodzianka. Do każdej wysyłanej paczki dołączymy trójdzielny kalendarz na 2024 rok! Ten wyjątkowy kalendarz nie tylko pomoże Państwu śledzić dni, ale również stanie się piękną dekoracją Państwa ściany.

To niepowtarzalna okazja, by nie tylko ozdobić swoje wnętrze naszymi wyjątkowymi produktami, ale także dodać mu nutkę funkcjonalności dzięki trójdzielnemu kalendarzowi na 2023 rok.

Czekamy z niecierpliwością na Państwa zamówienia! Niech Państwa dom odzwierciedla Waszą wyjątkową osobowość, a każda kawa czy herbata stanie się prawdziwą ceremonią dzięki naszym filiżankom i kubkom.

Nie przegapcie tej fantastycznej okazji! Zamówcie już teraz i cieszcie się nie tylko unikalnymi produktami, ale także magicznym klimatem, jaki wprowadzi do Państwa życia nasz trójdzielny kalendarz na 2024 rok!

Informujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować większość zamówień jeszcze przed Świętami(jeśli przy produkcie widnieje informacja że jest dostępny)!
Nasza ekipa pracuje z pełnym zaangażowaniem, dbając o każdy detal, abyście Państwo mogli cieszyć się porcelanowymi wyrobami. Rozumiemy, jak ważne jest otrzymanie zamówionych produktów na czas, aby mogli Państwo podarować bliskim wyjątkowe prezenty czy ozdobić swój dom przed świątecznymi spotkaniami.  Cieszymy się, że możemy być częścią wyjątkowych świątecznych chwil.

Z góry dziękujemy za zaufanie.

Zapraszamy do składania zamówień i do odkrywania magii porcelany z naszymi luksusowymi kolekcjami!

Comments (0)

No comments at this moment