_LEH4936.jpg IMG_9826.jpg _LEH5826.jpg

Poszukujemy pracownika na stanowisko
PRZEWODNIK/INSTRUKTOR w Żywym Muzeum Porcelany w Ćmielowie

Miejsce pracy: Fabryka Porcelany AS Ćmielów, województwo świętokrzyskie

Praca na stanowisku Przewodnik/Instruktor w naszym Muzeum, to codzienny kontakt z odwiedzającymi nas Gośćmi. Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu musisz lubić pracę zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi.

Twoim zadaniem będzie oprowadzanie odwiedzających nas osób po obiekcie, prezentowanie procesu produkcji, opowiadanie o historii i wzornictwie, oprowadzanie po wystawach czasowych w galerii sztuki oraz prowadzenie zajęć warsztatowych.

Oczywiście z naszej strony zapewniamy materiały oraz szkolenia. Wszystko wytłumaczymy i nauczymy, a bardziej doświadczeni Pracownicy chętnie pomogą Ci się wdrożyć:-)

Od kandydatów oczekujemy:

 • wykształcenia wyższego lub średniego,
 • łatwości nawiązywania kontaktów,
 • umiejętności poprawnego wysławiania się,
 • umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji,
 • umiejętności szybkiego uczenia się,
 • wysokiej kultury osobistej,
 • dużego zaangażowania w pracę,
 • znajomości pakietu MSOffice (Outlook, Word, Excel),
 • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziana,
 • zainteresowanie sztuką i designem mile widziane.

Oferujemy:

 • umowę o pracę,
 • pracę w godzinach 9:00 -17:00 lub 10.00 – 18.00 ( w tym weekendy) – w sezonie październik-kwiecień do godziny 16:00,
 • ciekawą pracę – codziennie nowe wyzwania,
 • przyjazną atmosferę pracy w zgranym Zespole,
 • cykl szkoleń przygotowujących do prowadzenia zajęć.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV koniecznie ze zdjęciem na adres: as@cmielow.com.pl lub osobiście do siedziby firmy (ul. Sandomierska 243, 27-440 Ćmielów) do 15 marca 2022 roku

Wyślij do nas CV lub wypełnij fomularz aplikacji online

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Fabryka Porcelany AS Ćmielów, ul. Sandomierska 243, 27-440 Ćmielów na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Fabryka Porcelany AS Ćmielów, ul. Sandomierska 243, 27-440 Ćmielów na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.


Administratorem Danych Osobowych jest Fabryka Porcelany AS Ćmielów z siedzibą w Ćmielowie, ul. Sandomierska 243 (kontakt: ul. Sandomierska 243, 27-440 Ćmielów)

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych numer tel. 158612021 wew.20 – (adresem email: rodo(at)cmielow.com.pl).
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.
Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.