13. Warsztaty Porcelanowe dla Klubowiczów

Drodzy Miłośnicy porcelany AS Ćmielów,

18 listopada 2023 roku odbędzie się już 13. spotkanie dla Członków Klubu Kolekcjonera AS Ćmielów.

To niezwykła okazja aby poznać proces ręcznej produkcji i samemu doświadczyć jak powstaje porcelana. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 16.00 i jak co roku na Uczestników czeka moc atrakcji.

Osoby zainteresowane, które nie miały okazji będą mogły zwiedzić Żywe Muzeum Porcelany oraz Wystawę Starej Porcelany oraz obejrzeć najnowszą wystawę “Dzieło to człowek” Natalii Rybki w Galerii van Rij.

Jak co roku przed Klubowiczami zostanie postawione kolejne trudne zadanie podczas Warsztatów Porcelanowych z rozstrzygnięciem konkursu na najpiękniejsza i najbardziej oryginalną dekorację.

W dniu spotkania będą mogli Państwo skorzystać z dodatkowego rabatu na produkty. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej lub mailowej produktów, które miałyby zostać przygotowane do odbioru w dniu spotkania (w tym produktów z ręczną dedykacją lub na specjalne zamówienie).

Opłata rejestracyjna: 150 zł (przyjmowana podczas rejestracji w dniu przyjazdu).

Serdecznie zapraszamy z osobą towarzyszącą (aby Członkowie spotkania mogli czuć się komfortowo zapraszamy tylko osoby pełnoletnie).

Termin przyjmowania zgłoszeń: 10 listopada 2023 roku

Rezerwacje na spotkanie przyjmujemy mailowo pod adresem zamowienia@cmielow.com.pl, telefonicznie +48 15 861 20 21 wew. 21 lub podczas wizyty w naszym sklepie stacjonarnym

w Ćmielowie.

Zapraszamy serdecznie i mamy nadzieję do zobaczenia!

Comments (0)

No comments at this moment