RĘCZNA DEDYKACJA

Jeżeli pragną Państwo aby produkt był bardziej wyjątkowy możemy na nim zamieścić ręczną dedykację. Dedykacja jest odpłatna, koszt zależy od długości napisu.

Czas potrzebny na jej wykonanie i utrwalenie to 3-4 dni robocze (poza obrazami oprawianymi w ramy, wtedy do czasu zamieszczenia napisów doliczamy oprawienie obrazu w ramy.

Treść dedykacji należy podać w odpowiednim polu przy produkcie (i zatwierdzić przyciskiem zapisz)lub wiadomości do zamówienia wraz z informacją o miejscu jej zamieszczenia.

Prosimy o rozważne wybieranie opcji dedykacji, ponieważ produkty z zamieszczonym napisem są personalizowane i nie podlegają zwrotom.

Na niektórych wyrobach (zwłaszcza mniejszych figurkach) nie ma wystarczającej powierzchni aby zamieścić dedykację. Wtedy nie oferujemy takiej usługi przy danym produkcie.

W przypadku braku wskazania miejsca dedykacji artystka wybierze najbardziej estetyczną formę umieszczenia danej treści.

Czcionki wykonywane są ręcznie przez artystkę - nie mamy katalogu czcionek. Jeśli chcieliby Państwo aby dedykacja została wykonana  bardziej ozdobnym lub czcionką bardziej prostą prosimy o taką informację.

KOLORY DEDYKACJI:

  • dedykacje na filiżankach dekorowanych złotem lub platyną wykonujemy odpowiednio płynnym złotem lub wysokokaratową platyną,
  • na figurkach zdobionych farbami ceramicznymi (bez złotych elementów) dedykacje wykonujemy farbami ceramicznymi (takie zdobienie jets bardziej spójne z produktem).

RODZAJE DEDYKACJI

MONOGRAM 

Monogram to litera lub kilka liter powiązanych kompozycyjnie, stosowanych jako podpis lub znak własności. Literami monogramu są inicjały osoby lub nazwy firmy. Litery monogramu powinny być ozdobne, jednak w sposób umiarkowany, ponieważ naczelną cechą monogramu jest jego czytelność, a dopiero potem ozdobność. 

Monogramy elegancko prezentują się na czarkach filiżanek oraz na środku spodków (w miejscu stawiania filiżanek).

 DEDYKACJA - DO 6 i 7-12 SŁÓW

Jest to dłuższa wersja dedykacji którą możemy zamieścić na produktach mających większą powierzchnię.

Jedynie na dużych figurkach jak np. Zakochana Asia, Opiekunka - Anioł Uzdrowiciel, Żubr Istnieje możliwość zamieszczenia dedykacji od 6 do 12 słów.

Na większości figurek możemy zamieścić monogram lub dedykacje do 6 słów.

Na filiżankach istniej możliwość rozdzielenia dedykacji przez zamieszczenie monogramu lub imienia/imion na czarce, a dodatkowej treści (np. data, Złote Gody, 60-lat) na środku spodka lub bliżej brzegu.

Zamieszczanie dłuższych treści proponujemy na spodkach pod spodem, aby produkt wyglądał jak najbardziej elegancko.

NA FIGURKACH

W przypadku figurek dedykacje zamieszczamy:

  • pod spodem figurki obok numerów i logo,
  • z tyłu na figurce (np. aniołek z Anielskiej Orkiestry, Figurka Razem, Golfista oraz inne na których nie ma możliwości zamieszczenia pod spodem napisu).

W zależności od wielkości powierzchni jaką dysponuje figurka napisy mogą być w postaci: inicjału, monogramu, imion, daty jak również w postaci dłuższego tekstu np. życzeń. Przy produktach dostępne są opcje monogram, dedykacja do 6 słów, dedykacja 7 - 12 słów.

Jeżeli przy produkcie ta opcja nie jest dostępna oznacza to, że na danym wyrobie nie ma możliwości wykonania dedykacji.

NA KUBKACH Z KALKOMANIĄ

Na porcelanowych kubkach z kalkomanią dedykację możemy zamieścić:

  • pod spodem produktu (jeśli wszystkie ścianki są wyzdobione);
  • mały napis między dekoracjami (lekko pod skosem lub w pionie blisko uszka);
  • zamiast jednej z dekoracji, czyli podczas zdobienia zostawiamy jedną ściankę bez dekoracji i w tym miejscu wykonujemy napis (możliwe do zrealizowania w przypadku jeśli kubek nie pochodzi z autorskiej kolekcji, gdzie zdobienie jest zatwierdzone odgórnie).

Comments (0)

No comments at this moment