Zróbmy to razem dla pszczół! Porcelana, która ratuje pszczoły

Pszczoły odgrywają niezastąpioną rolę w naszym ekosystemie, zapylając rośliny i przyczyniając się do utrzymania bioróżnorodności. Niestety, zmiany środowiskowe oraz stosowanie pestycydów spowodowały drastyczne zmniejszenie ich populacji na całym świecie. Dlatego tak ważne jest, abyśmy podjęli działania mające na celu ocalenie pszczół. Jedną z inicjatyw, która wyróżnia się na tle innych, jest partnerstwo ćmielowskiej manufaktury porcelany z Dianą Dybą inicjatorką projektu Zróbmy oto razem dla pszczół!, które zaowocowało stworzeniem niesamowitych filiżanek i kubków z unikalną, "zaadoptowaną" pszczółką zaprojektowaną przez artystkę Zuzę Miśko.

Nasza  manufaktura porcelany, słynąca z tradycji i jakości swoich wyrobów, postanowiła wnieść swój wkład w ratowanie pszczół poprzez stworzenie unikatowych porcelanowych przedmiotów, ozdobionych uroczą pszczółką. Ten wyjątkowy projekt ma na celu zarówno uwrażliwienie społeczeństwa na znaczenie pszczół, jak i zebranie środków na różne formy ochrony owadów, w tym tworzenie nowych łąk kwiatowych.

Wyczarowanie delikatnej porcelany, która oddaje w pełni piękno pszczółki, nie było jest zadaniem. Pracownicy z ćmielowskiej manufaktury poświęcają wiele czasu na ręczne wykonanie każdego produktu.

Efekt ich pracy jest niezwykły – filiżanka Lotos i kubek Antoni, ręcznie wykonane ze starannością, emanują elegancją i jednocześnie przypominają nam o potrzebie ochrony pszczół.

Co więcej, część dochodu ze sprzedaży tych wyjątkowych produktów (15%) trafi do Fundacji Wytwórnia Inicjatyw Twórczych, która 100% wpływów z projektu „ZRÓBMY TO RAZEM DLA PSZCZÓŁ!” zrealizuje dla dobra dzikich pszczół - warsztaty, zasiewanie łąk, wspieranie pasiek i wiele innych działań.  Dzięki temu, każdy nabywca może mieć świadomość, że wspiera działania na rzecz ochrony tych małych bohaterów naszego ekosystemu.

Ratowanie pszczół to nie tylko konieczność, ale także moralny obowiązek. Dlatego ćmielowska manufaktura porcelany, we współpracy z Dianą Dybą oraz Zuzą Miśko, pokazuje nam, jak można połączyć sztukę, tradycję i ochronę przyrody. Kupując filiżanki lub kubki z "zaadoptowaną" pszczółką, nie tylko czerpiemy radość z piękna unikalnego designu, ale również dajemy możliwość działania na rzecz ocalenia pszczół i przyszłości naszego ekosystemu.

Jeśli zależy Ci na posiadaniu czegoś wyjątkowego, jednocześnie wspierając inicjatywy ratowania pszczół, nie wahaj się – filiżanki i kubki z "zaadoptowaną" pszczółką to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Każdy produkt zostanie elegancko zapakowany i każdy otrzyma dedykowany certyfikat autentyczności, na którym również znajduje się "zaadoptowana" pszczółka.

Nie zapominajmy, że każdy z nas może mieć wpływ na ocalenie pszczół. Jednym z pierwszych kroków jest świadome wspieranie projektów takich jak ten, prowadzonego przez Dianę Dybę do którego przystąpiła Fabryka Porcelany AS Ćmielów adoptując pszczółkę Zuza Miśko. Dzięki temu możemy wspólnie działać na rzecz ratowania pszczół i w pełni cieszyć się ich nieocenionym wkładem w naszą planetę.

Comments (0)

No comments at this moment