Hipopotam SIŁA SPOKOJU

Kolekcja figurek z serii limitowanej została wyprzedana!

Produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

Pakowanie:
Ilość

Seria Limitowana  - ZAKOŃCZONA

Figurka Hipopotam, w unikatowej dekoracji, pochodzącą z edycji limitowanej SIŁA SPOKOJU

Edycja limitowana to zaledwie 500 sztuk.

Jednocześnie informujemy, iż figurki z numerami 1-12 nie były sprzedawane – zostaną przekazane na licytacje, z których dochody przeznaczone będą na cele charytatywne oraz na specjalne okazje. 

Figurka Hipopotam Siła Spokoju została wykonana ręcznie w Fabryce Porcelany AS Ćmielów z najwyższej jakości porcelany, posiada unikatową ręcznie wykonaną, dekorację.

Każda figurka opatrzona jest numerem identyfikacyjnym i posiada złoty certyfikat – im niższy numer figurki tym wyższa jej wartość kolekcjonerska.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

269L

Opis

Projektant
Kazimierz Czuba
Wzór z roku
2007
Numer katalogowy
269
Szerokość (mm)
75
Wysokość (mm)
110
Długość (mm)
230
Nowy

Kazimierz Czuba

Urodził się w 1934 Roku w Ostrowcu Św. Zmarł w roku 2017.

Ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu.

Od 1957 r. pracował w Zakładach Porcelany „Ćmielów” w Ćmielowie jako plastyk projektant.  Zajmował się malarstwem olejnym, akwarelami i malowaniem na porcelanie. Był członkiem „Grupy 10” od 1976 r., w latach sześćdziesiątych uzyskał z Ministerstwa Kultury i Sztuki zezwolenie na wykonywanie zawodu artysty plastyka w dyscyplinie sztuki warsztatowej (projektowania w porcelanie).

Brał udział w wystawach Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i Międzynarodowych Targach w branży ceramicznej z zakresu wzornictwa przemysłowego.

Na swoim koncie ma blisko pół setki porcelanowych rzeźb, głównie kotów i psów. Jest również twórcą wielu obrazów malowanych na porcelanie.
Jest autorem figurek takich jak: Kotek śmiejący się, Chart, Bulterier, Żuraw, Temida, Hipopotam, Zakochana kotka, Zakochany kot, Żaba z długą nogą i wielu innych. Stworzył także przepiękny Serwis Anna Maria o wyjątkowym kształcie.

PRODUKTY POWIĄZANE