zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • -60,00 zł

Zestaw 4 kubków Jan z kolekcji Tamara de Lempicka

Kolekcja „Tamara de Łempicka”, to cztery porcelanowe kubki, a na każdym z nich znajduje się jeden z najbardziej znanych obrazów Artystki.

Każdy z kubków w zestawie pakowany jest w pojedyncze pudełko i(i razem umieszczane są w opakowaniu transportowym).

596,00 zł
536,00 zł - 60,00 zł
Projektant: Adam Spała
Pojemność (ml): 250
Pakowanie:
produkt dostępny
Ilość

Zestaw kubków - każdy z jednym z najbardziej rozpoznawalnych obrazów Tamary Łempickiej.

O PRODUCKIE

Na jednej ściance kubka znajduje się kalkomania z obrazem, na odwrocie logo Tamara de Lempicka, a pod spodem opis z informacjami o obrazie. Kalkomania wypalana jest w wysokich temperaturach.

Pojemność każdego kubka to około 250 ml.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każdy kubek wykonany jest  ręcznie z najwyższej jakości porcelany, a następnie na produkcie umieszczana jest ręcznie kalkomania wypalana w wysokich temperaturach.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne.  

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do kubka dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania, tytuł obrazu).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty pakowane są w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek - idealny na każdą okazję!

Opis

Projektant
Adam Spała
Pojemność (ml)
250
Nowy
Adam SpałaUrodził się w 1956 roku. Adam Spała jest 12. właścicielem Fabryki Porcelany AS Ćmielów. Od wielu lat projektujący i tworzący porcelanowe dzieła.  Inspiracje czerpie z otaczającego świata, podróży.  Zaprojektował m.in. Orkiestrę Anielską, Kocią Orkiestrę, Orkiestrę Żydowską, porcelanowe figurki kotów w charakterystycznym dla siebie stylu kwadratowym. Stworzył także figurkę Różowego flaminga, wykonaną z różowej porcelany.Dzięki staraniom Adama Spały udało się nawiązać współpracę z Lubomirem Tomaszewskim - artystą, który stworzył nowe projekty porcelanowych rzeźb dla fabryki. Nawiązanie kontaktu z Zofią Kryńską zaowocowało odtworzeniem przez fabrykę różowej porcelany, po ponad 70 latach przerwy w jej produkcji.Dzięki ciężkiej pracy oraz ogromnej pasji jaką jest porcelana Adam Spała przy współpracy z najlepszymi artystami oraz modelarzami odtworzył oryginalny porcelanowy Serwis Matylda (z charakterystyczną kwadratową stopką) Zestaw ten  został wykonany w Ćmielowie na zamówienie Cara Mikołaja II dla polskiej primabaleriny Matyldy Krzemińskiej.Jest inicjatorem i założycielem pierwszego w Polsce Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie (2005 rok).
Kubki zdobione kolorową kalkomanią można myć w zmywarkach z użyciem delikatnych środków do mycia.Mocne środki mogą spowodować uszkodzenie nie tylko zdobienia,  ale również cienkiej warstwy szkliwa.

PRODUKTY POWIĄZANE