• -40,00 zł

Zestaw 4 kubków Jan z kolekcji Tamara de Lempicka

Kolekcja „Tamara de Łempicka”, to cztery porcelanowe kubki, a na każdym z nich znajduje się jeden z najbardziej znanych obrazów Artystki.

Każdy z kubków w zestawie pakowany jest w pojedyncze pudełko i(i razem umieszczane są w opakowaniu transportowym).

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 736,00 zł

776,00 zł
736,00 zł - 40,00 zł
Projektant: Adam Spała
Pojemność (ml): 250
Projekt dekoracji: Tamara Łempicka
Pakowanie:
Czas realizacji ok. 5 dni roboczych.
Ilość

Zestaw kubków - każdy z jednym z najbardziej rozpoznawalnych obrazów Tamary Łempickiej.

O PRODUCKIE

Na jednej ściance kubka znajduje się kalkomania z obrazem, na odwrocie logo Tamara de Lempicka, a pod spodem opis z informacjami o obrazie. Kalkomania wypalana jest w wysokich temperaturach.

Pojemność każdego kubka to około 250 ml.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każdy kubek wykonany jest  ręcznie z najwyższej jakości porcelany, a następnie na produkcie umieszczana jest ręcznie kalkomania wypalana w wysokich temperaturach.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne.  

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do kubka dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania, tytuł obrazu).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty pakowane są w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek - idealny na każdą okazję!

Opis

Projektant
Adam Spała
Pojemność (ml)
250
Projekt dekoracji
Tamara Łempicka
Nowy

Adam Spała

Urodził się w 1956 roku.

 Adam Spała jest 12. właścicielem Fabryki Porcelany AS Ćmielów. 

Od wielu lat projektujący i tworzący porcelanowe dzieła.  Inspiracje czerpie z otaczającego świata, podróży.  Zaprojektował m.in. Orkiestrę Anielską, Kocią Orkiestrę, Orkiestrę Żydowską, porcelanowe figurki kotów w charakterystycznym dla siebie stylu kwadratowym. Stworzył także figurkę Różowego flaminga, wykonaną z różowej porcelany.

Dzięki staraniom Adama Spały udało się nawiązać współpracę z Lubomirem Tomaszewskim - artystą, który stworzył nowe projekty porcelanowych rzeźb dla fabryki. 
Nawiązanie kontaktu z Zofią Kryńską zaowocowało odtworzeniem przez fabrykę różowej porcelany, po ponad 70 latach przerwy w jej produkcji.
Dzięki ciężkiej pracy oraz ogromnej pasji jaką jest porcelana Adam Spała przy współpracy z najlepszymi artystami oraz modelarzami odtworzył oryginalny porcelanowy Serwis Matylda (z charakterystyczną kwadratową stopką) Zestaw ten  został wykonany w Ćmielowie na zamówienie Cara Mikołaja II dla polskiej primabaleriny Matyldy Krzemińskiej.

Jest inicjatorem i założycielem pierwszego w Polsce Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie (2005 rok).

Kubki zdobione kolorową kalkomanią można myć w zmywarkach z użyciem delikatnych środków do mycia.

Mocne środki mogą spowodować uszkodzenie nie tylko zdobienia,  ale również cienkiej warstwy szkliwa.

PRODUKTY POWIĄZANE