Nosorożec SIŁA NATURY

Edycja limitowana - 500 sztuk.

Figurka sprzedawana w kilku kanałach sprzedaży (sklep internetowy oraz sklepy stacjonarne)

950,00 zł
Projektant: Henryk Jędrasiak
Wzór z roku: 1959
Szerokość (mm): 55
Wysokość (mm): 85
Długość (mm): 270
Pakowanie:
Czas realizacji od 3-4 tygodni
Ilość

Z przyjemnością przedstawiamy figurkę Nosorożca z serii limitowanej SIŁA NATURY, która powstała w Fabryce Porcelany AS Ćmielów.

Wielkość serii to zaledwie 500 sztuk.

Figurki z numerami 1-12 nie będą dostępne w sprzedaży. Zostaną przekazane na licytacje, z których dochody przeznaczone będą na cele charytatywne.

Wszystkie figurki z edycji białej są ręcznie wykonane z najwyższej jakości porcelany, posiadają unikatową ręcznie malowaną dekorację. Każda figurka otrzymuje certyfikat autentyczności i opatrzona jest numerem identyfikacyjnym. Im niższy numer produktu, tym wyższa jego wartość kolekcjonerska.

Członkowie Klubu Kolekcjonera AS Ćmielów mogą zakupić figurkę w cenie specjalnej. Jeżeli nie są Państwo jeszcze Członkami Klubu zapraszamy do rejestracji na stronie www.as.cmielow.com.pl

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

269L

Opis

Projektant
Henryk Jędrasiak
Wzór z roku
1959
Szerokość (mm)
55
Wysokość (mm)
85
Długość (mm)
270
Nowy

Henryk Jędrasiak 

Ur. 1916 w Warszawie, zm. 2002 w Warszawie.

W latach 1938-1939 studiował na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, w latach 1946-1950 na Wydziale Rzeźby ASP w Warszawie (dyplom 1953, pracownia T. Breyera).

W latach 1955-1964 był projektantem w Zakładzie Ceramiki i Szkła Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. To właśnie tu razem z Mieczysławem Naruszewiczem, Lubomirem Tomaszewskim oraz Hanną Orthwein wypracowali styl porcelanowej rzeźby kameralnej - uprościli kształty, wyeliminowali drobne elementy dekoracyjne.

Jędrasiak opracował ponad 20 wzorów kameralnej rzeźby ceramicznej - do najpopularniejszych modeli należą m.in.: Dziewczyna siedząca, Sudanka, Seksbomba, Ryba, czy Nosorożec, a także form galanteryjnych, m.in. wazonów wieloramiennych.

Zajmował się również rzeźbą pomnikową, autor m.in.: fontanny przy Pałacu Kultury i Nauki, pomników nagrobnych K. I. Gałczyńskiego i J. Tuwima na warszawskich Powązkach.

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe. Różne wyroby pakowane są w różne opakowania (poniżej prezentacja kilku wybranych)

 

Do wybranych wzorów figurek, filiżanek czy serwisów oferujemy dedykowane opakowanie drewniane (dodatkowo płatne). Jeżeli takie opakowanie jest dostępne znajduje się w opcji sposób pakowania przy produkcie.

W przypadku wysyłki produktu za pośrednictwem kuriera zapakowany produkt jest dodatkowo umieszczany w opakowaniu transportowym.

Jeżeli w danym momencie poszukiwana dekoracja jest niedostępna, prosimy o kontakt mailowy pod adresem zamowienia@cmielow.com.pl

Sprawdź naszą ofertę! 

Znajdziesz niepowtarzalne pomysły na prezent dla bliskich i przyjaciół, upominek biznesowy, pamiątkę dla gości z zagranicy, prezent ślubny, walentynkowy, gwiazdkowy lub po prostu nadasz swojemu wnętrzu nowego charakteru.

 

Przy zamówieniu powyżej 250 zł bilet do jednej z atrakcji Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie gratis.
Przy zamówieniu powyżej 600 zł bilet i przesyłka GRATIS

PRODUKTY POWIĄZANE