Zakochana Księżna Kasia

Seria Limitowana  - ZAKOŃCZONA
Figurka nie jest już dostępna w sprzedaży

Pakowanie:
Dedykacja:
Ilość

Seria Limitowana  - ZAKOŃCZONA

O serii limitowanej

Figurka Zakochana Księżna Kasia w unikatowej  dekoracji w pięknej wieczorowej sukni, z długimi rękawiczkami, w pozie wskazującej na dziewczęce zawstydzenie.
Wielkość edycji to zaledwie 500 szt.

Figurka Zakochana księżna Kasia została przygotowana z okazji ślubu w królewskiej rodzinie Windsorów i przekazana jako prezent ślubny dla młodej pary - księcia Williama i Catherine Middleton. Na figurce z numerem 1, która została wysłana do Londynu znajduje się specjalna dedykacja 24karatowym złotem.

Figurki z numerami 2-12 nie będą sprzedawane. Dostępne w sprzedaży są figurki opatrzone numerami 13 - 500. Jeżeli chcą Państwo otrzymać informacje, który numer aktualnie jest dostępny w sprzedaży prosimy o kontakt.

Pod spodem figurki możliwe jest zamieszczenie ręcznej dedykacji.

Figurka często wybierana i kupowana dla prezent dla miłośników porcelany. 
Będzie idealnym prezentem ślubnym

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

189L

Opis

Projektant
Wojciech Rij
Wzór z roku
2005
Numer katalogowy
189
Szerokość (mm)
100
Wysokość (mm)
275
Długość (mm)
130
Nowy

Wojciech Rij 

Urodził się w 1975 roku w Króliku Polskim.

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania rzeźbiarz. Zaprojektował figurkę Zakochana Asia.

RĘCZNA DEDYKACJA

Jeżeli pragną Państwo aby produkt był bardziej wyjątkowy możemy na niej zamieścić ręczną dedykację. Czas potrzebny na jej wykonanie i utrwalenie to 3-4 dni robocze.

Treść dedykacji należy podać w wiadomości do zamówienia wraz z informacją o miejscu jej zamieszczenia.

Napisy wykonywane są pismem odręcznym. Jeżeli mają Państwo sugestie, że napis miałby być wykonany czcionką bardziej prostą, czy też tylko wersalkami, również prosimy o taką informację. Przykładowe dedykacje poniżej.

W przypadku realizacji prezentów biznesowych dedykacja może zostać wykonana w postaci powtarzalnej kalkomanii z napisem lub z logo.

 

 

 

 


DODATKOWE 

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe. Różne wyroby pakowane są w różne opakowania (poniżej prezentacja kilku wybranych)

 

Do wybranych wzorów figurek, filiżanek czy serwisów oferujemy dedykowane opakowanie drewniane (dodatkowo płatne). Jeżeli takie opakowanie jest dostępne znajduje się w opcji sposób pakowania przy produkcie.

W przypadku wysyłki produktu za pośrednictwem kuriera zapakowany produkt jest dodatkowo umieszczany w opakowaniu transportowym.

Jeżeli w danym momencie poszukiwana dekoracja jest niedostępna, prosimy o kontakt mailowy pod adresem zamowienia@cmielow.com.pl

Sprawdź naszą ofertę! 

Znajdziesz niepowtarzalne pomysły na prezent dla bliskich i przyjaciół, upominek biznesowy, pamiątkę dla gości z zagranicy, prezent ślubny, walentynkowy, gwiazdkowy lub po prostu nadasz swojemu wnętrzu nowego charakteru.

 

Przy zamówieniu powyżej 250 zł bilet do jednej z atrakcji Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie gratis.
Przy zamówieniu powyżej 600 zł bilet i przesyłka GRATIS

PRODUKTY POWIĄZANE