Zakochana Księżna Kasia

Zakochana Księżna Kasia

Zakochana Księżna Kasia

edycja limitowana

999,00 zł
  • ProjektantWojciech Rij
  • Wzór z roku2005
  • Numer katalogowy189
  • Szerokość (mm)100
  • Wysokość (mm)275
  • Długość (mm)130

Ten produkt jest tymczasowo niedostępny. Czas oczekiwania na jego realizację może być dłuższy niż 20 dni. Skontaktuj się z nami mailowo lub przez czat.

O PROJEKCIE

Figurka Zakochana Księżna Kasia w unikatowej  dekoracji w pięknej wieczorowej sukni, z długimi rękawiczkami, w pozie wskazującej na dziewczęce zawstydzenie.
Wielkość edycji to zaledwie 500 szt.

Figurka Zakochana księżna Kasia została przygotowana z okazji ślubu w królewskiej rodzinie Windsorów i przekazana jako prezent ślubny dla młodej pary - księcia Williama i Catherine Middleton. Na figurce z numerem 1, która została wysłana do Londynu znajduje się specjalna dedykacja 24karatowym złotem.

Figurki z numerami 2-12 nie będą sprzedawane. Dostępne w sprzedaży są figurki opatrzone numerami 13 - 500. Jeżeli chcą Państwo otrzymać informacje, który numer aktualnie jest dostępny w sprzedaży prosimy o kontakt.

Pod spodem figurki możliwe jest zamieszczenie ręcznej dedykacji.

Figurka często wybierana i kupowana dla prezent dla miłośników porcelany. 
Będzie idealnym prezentem ślubnym

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

Produkty powiązane

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PayPal

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).