• Nowy

Jajko wielkanocne ręcznie malowane - bazie

Ręcznie wykonane i ręcznie dekorowane porcelanowe jajka - pisanki w dekoracji bazie

Malowanie na zamówionych porcelanowym jajkach mogą nieznacznie różnić się od tych prezentowanych na zdjęciach, ponieważ jest to ręczna dekoracja (nie kalkomania) wykonywana przez malarkę z wolnej ręki, co czyni każde zdobienie niepowtarzalne.

Jajko posiada zawieszkę oraz wstążkę. Każde jest pakowane w dedykowane pudełko wraz z certyfikatem autentyczności.

319,00 zł
Projektant: Adam Spała
Szerokość (mm): 55
Wysokość (mm): 95
Czas oczekiwania około 5 dni roboczych
Ilość

Porcelanowe jajko wielkanocne ręcznie malowane w dekoracji bazie

Porcelanowe jajka ręcznie malowane stanowią doskonały przykład połączenia tradycji rzemieślniczej z wyjątkowym artystycznym wyrafinowaniem. Ich unikatowość tkwi w precyzji wykonania oraz w niepowtarzalnych zdobieniach. Te wyjątkowe dzieła sztuki ręcznie odlewane z najwyższej jakości porcelany, a następnie starannie ozdabiane przy użyciu farb ceramicznych.

Co sprawia, że porcelanowe jajka ręcznie malowane są tak wyjątkowe? To nie tylko ich piękny wygląd, ale także fakt, że każde z nich jest niepowtarzalne. Ręczne malowanie sprawia, że żadne dwa jajka nie są identyczne, co czyni je niezwykle cenionymi kolekcjonerskimi przedmiotami. 

Jajka te, dostępne w różnych wzorach i stylach, wprowadzają do przestrzeni domowej niepowtarzalny urok wiosny. Ich zdobienia często nawiązują do motywów natury, takich jak kwiaty, ptaki czy motyle, budząc w nas uczucie radości i optymizmu, które towarzyszy właśnie temu pięknemu czasowi w roku.

Wśród dostępnych wariantów można znaleźć także jajka ozdobione geometrycznymi motywami, które nadają im nowoczesny, minimalistyczny wygląd. Te wzory, choć odmiennie interpretowane, wciąż zachowują unikalną delikatność i elegancję, charakterystyczną dla porcelanowych wyrobów.

Prosimy pamiętać, że wykonane dekoracje mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciach ponieważ malowane są z wolnej ręki przez nasze artystki-malarki.

Jeśli chcieliby Państwo żeby na porcelanowym jajku artysta wykonała inne zdobienie (motyw nie przedstawiony na zdjęciach) prosimy o wpisanie w komentarzu, że chcieliby Państwo aby jajko było z inną dekoracją niż prezentowane na stronie internetowej. NA podstawie zapytania wycenimy realizację takiego motywu.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każdy produkt jest wykonany ręcznie z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie dekorowany w różne wielkanocno-wiosenne motywy.

Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają zamieszczone na wyrobie logo fabryczne. 

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do wyrobu dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek - idealny na każdą okazję!

Jajko wielkanocne ręcznie malowane - bazie

Opis

Projektant
Adam Spała
Szerokość (mm)
55
Wysokość (mm)
95
Nowy

PRODUKTY POWIĄZANE