• Nowy

Jajko wielkanocne - pisklę w skorupce (dekoracja kalkomania)

Jajko wielkanocne - pisklę w skorupce. Porcelana dekorowana kalkomania ceramiczną utrwalaną w wysokich temperaturach. Grafika znajduje się z obu stron porcelanowego jajka. 

Każdy produkt zaopatrzony jest w specjalną zawieszkę oraz wstążeczkę do zawieszenia ozdoby.

Dostępne 4 różne wzory z serii z motywem dekorowania pisanek.

189,00 zł
Projektant: Adam Spała
Szerokość (mm): 55
Wysokość (mm): 95
Czas realizacji ok. 3-5 dni roboczych
Ilość

Jajko wielkanocne - pisklę w skorupce (dekoracja kalkomania)

Porcelanowe jajka zdobione kalkomanią z motywem wielkanocnym.

Każdy produkt zaopatrzony jest w specjalną zawieszkę oraz wstążeczkę do zawieszenia ozdoby.

Te wyjątkowe dzieła sztuki ręcznie odlewane z najwyższej jakości porcelany, a następnie starannie ozdabiane kalkomanią ceramiczną utrwalaną w wysokich temperaturach.

Motyw znajduje się z dwóch stron porcelanowej ozdoby.

Jajka te, dostępne w różnych wzorach i stylach, wprowadzają do przestrzeni domowej niepowtarzalny urok wiosny. Ich zdobienia często nawiązują do motywów dekorowania pisanek oraz motywu wykluwających się piskląt oraz wielkanocnych zajęcy, budząc w nas uczucie radości i optymizmu, które towarzyszy właśnie temu pięknemu czasowi w roku.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każdy produkt jest wykonany ręcznie z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie dekorowany w różne wielkanocno-wiosenne motywy.

Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają zamieszczone na wyrobie logo fabryczne. 

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do wyrobu dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek - idealny na każdą okazję!

Opis

Projektant
Adam Spała
Szerokość (mm)
55
Wysokość (mm)
95
Nowy