• -199,00 zł

Zestaw figurek Pierwszy bal, Relaks i Dziewczyna z dzbanem

Zestaw trzech figurek: Pierwszy bal, Relaks oraz Dziewczyna z dzbanem w charakterystycznej dekoracji w czarne paski.

Każda figurka pakowana jest w osobne pudełko wraz z certyfikate autentyczności.

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 2 768,00 zł

2 967,00 zł
2 768,00 zł - 199,00 zł
produkt dostępny
Ilość

Figurka Pierwszy bal to kobieta w stroju balowym z uniesioną lewą ręką zaprasza do tańca. Kobieta prawą dłonią unosi lekko brzeg sukni. Figurka jest dość dużą formą lecz dzięki odpowiednio zachowanym proporcjom - smukłej talii, długiej szyi, delikatnej linii rąk oraz ażurom jakie tworzą prawa ręka oraz włosy spięte w „koński ogon” - wydaje się niesamowicie zgrabna.

Figurka Relaks wykorzystuje popularny w rzeźbie kameralnej motyw kobiety odpoczywającej. Projektant uwolnił z tradycyjnego ujęcia, zaproponował kształt przemyślany w każdym calu - maksymalnie uproszczony i świadomie pozbawiony ozdobnych detali. 

Dziewczyna  z dzbanem odzwierciedla zainteresowanie projektantów egzotyką.  Smukła dziewczyna w długiej sukni trzyma w prawej dłoni dzban, podtrzymując go od góry lewą dłonią. Włosy związane gładko z tyłu w kok. Przywodzi nam na myśl afrykańskie kobiety noszące wodę w dzbanach z ujęć oddalonych często o godzinny marsz od ich domów.


Dekoracja figurek w czarne pasy jest dopełnieniem kształt formy. Jest to jedna z trudniejszych do wykonania dekoracji, wymaga ogromnej precyzji i dużej cierpliwości. Malowana jest w trzech etapach - najpierw malarka zdobi jedną część figurki, potem czeka na wyschnięcie farby ceramicznej, by przystąpić do pracy nad drugą stronę rzeźby. Po takim zdobieniu figurka jest wypalana w wysokich temperaturach by utrwalić dekorację na porcelanie.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne 

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

Nowy

RĘCZNA DEDYKACJA

Jeżeli pragną Państwo aby produkt był bardziej wyjątkowy możemy na niej zamieścić ręczną dedykację. Czas potrzebny na jej wykonanie i utrwalenie to 3-4 dni robocze.

Treść dedykacji należy podać w wiadomości do zamówienia wraz z informacją o miejscu jej zamieszczenia.

Napisy wykonywane są pismem odręcznym. Jeżeli mają Państwo sugestie, że napis miałby być wykonany czcionką bardziej prostą, czy też tylko wersalkami, również prosimy o taką informację. Przykładowe dedykacje poniżej.

W przypadku realizacji prezentów biznesowych dedykacja może zostać wykonana w postaci powtarzalnej kalkomanii tylko z napisem lub z logo.

  DODATKOWE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

W przypadku wysyłki produktu za pośrednictwem kuriera zapakowany produkt jest dodatkowo umieszczany w opakowaniu transportowym.

Jeżeli w danym momencie poszukiwana dekoracja jest niedostępna, prosimy o kontakt mailowy pod adresem zamowienia@cmielow.com.pl

Sprawdź naszą ofertę! 

Znajdziesz niepowtarzalne pomysły na prezent dla bliskich i przyjaciół, upominek biznesowy, pamiątkę dla gości z zagranicy, prezent ślubny, walentynkowy, gwiazdkowy lub po prostu nadasz swojemu wnętrzu nowego charakteru.

 

Przy zamówieniu powyżej 250 zł bilet do jednej z atrakcji Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie gratis.
Przy zamówieniu powyżej 600 zł bilet i przesyłka GRATIS.

PRODUKTY POWIĄZANE