Panna plażowa

Porcelanowa pin-up na plaży zachwyca formą.

1 490,00 zł
Projektant: Stanisław Olszamowski
Wzór z roku: 1957
Numer katalogowy: 66
Szerokość (mm): 115
Wysokość (mm): 290
Długość (mm): 100
Kolor dekoracji:
Pakowanie:
Dedykacja:
Czas realizacji ok. 15 dni roboczych.
Ilość

O PROJEKCIE 

Porcelanowa rzeźba została stworzona w latach 50. XX wieku przez Stanisława Olszamowskiego.

Porcelanowa pin-up girl siedzi na plaży, osłaniając się od słońca. Mimo, że forma jest uproszczona, artysta subtelnie podkreślił kobiece kształty (delikatnie zarysowując biust i podkreślając wąską talię). 

Figurka może zostać wykonana w wersji czarno-białej lub z kolorowym kapeluszem.

Na figurce może zostać zamieszczona dedykacja.

Figurka często wybierana i kupowana dla prezent dla miłośników porcelany. 
Będzie idealnym prezentem dla początkujących kolekcjonerów.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Porcelanowa figurka została ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

66

Opis

Projektant
Stanisław Olszamowski
Wzór z roku
1957
Numer katalogowy
66
Szerokość (mm)
115
Wysokość (mm)
290
Długość (mm)
100
Nowy

Stanisław Olszamowski

Ur. 1929 w Kijowie.

Studiował na Wydziale Rzeźby ASP w Gdańsku w pracowni S. Horno-Popławskiego w latach 1950-1956. Jest absolwentem  Wydziału Ceramiki PWSSP we Wrocławiu (dyplom 1958 eksternistycznie, pracownia J. Kotarbińskiej).

Jego projekty produkowały ZPS „Krzysztof” w Wałbrzychu,  m.in. figurki „Miś” (1957) i „Panna plażowa” (1958).

Zajmował się rzeźbą plenerową, malarstwem, grafiką użytkową

RĘCZNA DEDYKACJA

Jeżeli pragną Państwo aby produkt był bardziej wyjątkowy możemy na niej zamieścić ręczną dedykację. Czas potrzebny na jej wykonanie i utrwalenie to 3-4 dni robocze.

Treść dedykacji należy podać w wiadomości do zamówienia wraz z informacją o miejscu jej zamieszczenia.

Napisy wykonywane są pismem odręcznym. Jeżeli mają Państwo sugestie, że napis miałby być wykonany czcionką bardziej prostą, czy też tylko wersalkami, również prosimy o taką informację. Przykładowe dedykacje poniżej.

W przypadku realizacji prezentów biznesowych dedykacja może zostać wykonana w postaci powtarzalnej kalkomanii z napisem lub z logo.

 

 

 

 


DODATKOWE 

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe. Różne wyroby pakowane są w różne opakowania (poniżej prezentacja kilku wybranych)

 

Do wybranych wzorów figurek, filiżanek czy serwisów oferujemy dedykowane opakowanie drewniane (dodatkowo płatne). Jeżeli takie opakowanie jest dostępne znajduje się w opcji sposób pakowania przy produkcie.

W przypadku wysyłki produktu za pośrednictwem kuriera zapakowany produkt jest dodatkowo umieszczany w opakowaniu transportowym.

Jeżeli w danym momencie poszukiwana dekoracja jest niedostępna, prosimy o kontakt mailowy pod adresem zamowienia@cmielow.com.pl

Sprawdź naszą ofertę! 

Znajdziesz niepowtarzalne pomysły na prezent dla bliskich i przyjaciół, upominek biznesowy, pamiątkę dla gości z zagranicy, prezent ślubny, walentynkowy, gwiazdkowy lub po prostu nadasz swojemu wnętrzu nowego charakteru.

 

Przy zamówieniu powyżej 250 zł bilet do jednej z atrakcji Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie gratis.
Przy zamówieniu powyżej 600 zł bilet i przesyłka GRATIS

PRODUKTY POWIĄZANE