Sayako (dekoracje)

Figurka pokazuje piękną, zgrabną kobietę, z bardzo charakterystyczną dla byłej księżniczki grzywką. Model nawiązuje do wzornictwa z lat 60. XX wieku – charakteryzującego się uproszczonymi bryłami, podkreślonymi jedynie kolorem, gdzie ważna rolę odgrywała nie tylko sama forma, ale także zaprojektowana do niej dekoracja.

479,00 zł
Projektant: Katarzyna Rij
Wzór z roku: 2006
Numer katalogowy: 227
Szerokość (mm): 65
Wysokość (mm): 245
Długość (mm): 55
Rodzaj dekoracji:
Pakowanie:
Dedykacja:
Czas realizacji ok.20 dni roboczych
Ilość

O PROJEKCIE

Inspiracją do stworzenia tej figurki była postać Sayako Kuroda, uprzednio Jej Cesarskiej  Wysokości Księżniczki Sayako, która w 2005 roku opuściła pałac cesarski wychodząc za Yoshiki Kurodę – urzędnika miejskiego i osobę niezwiązaną z dworem cesarskim. Opuściła ona rodzinę cesarską i utraciła tytuł, przyjmując nazwisko męża.

Figurka pokazuje piękną, zgrabną kobietę, z bardzo charakterystyczną dla byłej księżniczki grzywką. Model nawiązuje do wzornictwa z lat 60. XX wieku – charakteryzującego się uproszczonymi bryłami, podkreślonymi jedynie kolorem, gdzie ważna rolę odgrywała nie tylko sama forma, ale także zaprojektowana do niej dekoracja.

Sayako jest symbolem porzucenia tytułów i przywilejów na rzecz miłości.


RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest wykonana ręcznie z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek - idealny na każdą okazję!


228

Opis

Projektant
Katarzyna Rij
Wzór z roku
2006
Numer katalogowy
227
Szerokość (mm)
65
Wysokość (mm)
245
Długość (mm)
55
Nowy

Katarzyna Rij

Urodziła się w 1980 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Historyk sztuki, marszand, menadżer, kurator wystaw oraz pasjonatka prowadząca Galerię sztuki współczesnej van Rij (działającą w postindustrialnej przestrzeni starej manufaktury porcelany).

Zamiłowanie artystyczne odziedziczyła po swoim ojcu. Zaprojektowała m.in. figurki Sayako,  Macierzyństwo oraz Tukan tęczowy.

RĘCZNA DEDYKACJA

Jeżeli pragną Państwo aby produkt był bardziej wyjątkowy możemy na niej zamieścić ręczną dedykację. Czas potrzebny na jej wykonanie i utrwalenie to 3-4 dni robocze.

Treść dedykacji należy podać w wiadomości do zamówienia wraz z informacją o miejscu jej zamieszczenia.

Napisy wykonywane są pismem odręcznym. Jeżeli mają Państwo sugestie, że napis miałby być wykonany czcionką bardziej prostą, czy też tylko wersalkami, również prosimy o taką informację. Przykładowe dedykacje poniżej.

W przypadku realizacji prezentów biznesowych dedykacja może zostać wykonana w postaci powtarzalnej kalkomanii z napisem lub z logo.

 

 

 

 


DODATKOWE 

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe. Różne wyroby pakowane są w różne opakowania (poniżej prezentacja kilku wybranych)

 

Do wybranych wzorów figurek, filiżanek czy serwisów oferujemy dedykowane opakowanie drewniane (dodatkowo płatne). Jeżeli takie opakowanie jest dostępne znajduje się w opcji sposób pakowania przy produkcie.

W przypadku wysyłki produktu za pośrednictwem kuriera zapakowany produkt jest dodatkowo umieszczany w opakowaniu transportowym.

Jeżeli w danym momencie poszukiwana dekoracja jest niedostępna, prosimy o kontakt mailowy pod adresem zamowienia@cmielow.com.pl

Sprawdź naszą ofertę! 

Znajdziesz niepowtarzalne pomysły na prezent dla bliskich i przyjaciół, upominek biznesowy, pamiątkę dla gości z zagranicy, prezent ślubny, walentynkowy, gwiazdkowy lub po prostu nadasz swojemu wnętrzu nowego charakteru.

 

Przy zamówieniu powyżej 250 zł bilet do jednej z atrakcji Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie gratis.
Przy zamówieniu powyżej 600 zł bilet i przesyłka GRATIS

PRODUKTY POWIĄZANE