Wazon Warszawski

Wazon Warszawski to projekt wazonu z 1939 roku.

Dekoracja została wzbogacona o dwa poziome wzory podkreślone złotem (na górze i u dołu wazonu) z symbolem nieskończoności.

Wazon realizowany jest na zamówienie: czas realizacji ok. 3 miesięcy

6 800,00 zł
Wzór z roku: 1939
Wysokość (mm): 340
Projekt dekoracji: Adam Spała
Produkt realizowany na zamówienie. Czas realizacji ok. 3 miesiące
Ilość

Wzór nieskończoności w postaci reliefu okalającego wazon u góry i u dołu został podkreślony 24-karatowym płynnym złotem. Elementy wypukłe pomalowane zostały złotem błyszczącym ,a środkowa płaszczyzna pomiędzy liniami złotem matowym.

Środek wazonu pomalowany jest farbą ceramiczną w kolorze morskiej zieleni.RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każdy wazon wykonany jest ręcznie z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiony farbami ceramicznymi lub płynnym złotem przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do produktu dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). 

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

Opis

Wzór z roku
1939
Wysokość (mm)
340
Projekt dekoracji
Adam Spała
Nowy

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

W przypadku wysyłki produktu za pośrednictwem kuriera zapakowany produkt jest dodatkowo umieszczany w opakowaniu transportowym.

Jeżeli w danym momencie poszukiwana dekoracja jest niedostępna, prosimy o kontakt mailowy pod adresem zamowienia@cmielow.com.pl

Sprawdź naszą ofertę! 

Znajdziesz niepowtarzalne pomysły na prezent dla bliskich i przyjaciół, upominek biznesowy, pamiątkę dla gości z zagranicy, prezent ślubny, walentynkowy, gwiazdkowy lub po prostu nadasz swojemu wnętrzu nowego charakteru.

 

Przy zamówieniu powyżej 250 zł bilet do jednej z atrakcji Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie gratis.
Przy zamówieniu powyżej 600 zł bilet i przesyłka GRATIS.

PRODUKTY POWIĄZANE