Wazon Rock&Roll (dekoracje)

Jeden z najbardziej popularnych wazonów

799,00 zł
Projektant: Danuta Duszniak
Wzór z roku: 1957
Numer katalogowy: 99
Szerokość (mm): 90
Wysokość (mm): 240
Długość (mm): 90
Kolor dekoracji:
Rodzaj dekoracji:
Dedykacja:
Czas realizacji ok. 15 dni roboczych
Ilość

Wzór: lata 60. XX wieku

Porcelanowy wazon został ręcznie wykonany z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiony farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne 

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku wazonów dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

Opis

Projektant
Danuta Duszniak
Wzór z roku
1957
Numer katalogowy
99
Szerokość (mm)
90
Wysokość (mm)
240
Długość (mm)
90
Nowy

Danuta Duszniak

Ur. 1926 we Lwowie.

W latach 1947-1952 studiowała na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie - pracownia W. Golakowskiej, J. Kotarbińskiej.

W latach 1953-1968 projektantka w Zakładzie Ceramiki i Szkła Instytutu Wzornictwa Przemyslowego w Warszawie. Opracowała cieszące się popularnością w latach 60. formy galanteryjne, m.in.: wazon Rock and Roll , a także serwisy do kawy.

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

W przypadku wysyłki produktu za pośrednictwem kuriera zapakowany produkt jest dodatkowo umieszczany w opakowaniu transportowym.

Jeżeli w danym momencie poszukiwana dekoracja jest niedostępna, prosimy o kontakt mailowy pod adresem zamowienia@cmielow.com.pl

Sprawdź naszą ofertę! 

Znajdziesz niepowtarzalne pomysły na prezent dla bliskich i przyjaciół, upominek biznesowy, pamiątkę dla gości z zagranicy, prezent ślubny, walentynkowy, gwiazdkowy lub po prostu nadasz swojemu wnętrzu nowego charakteru.

 

Przy zamówieniu powyżej 250 zł bilet do jednej z atrakcji Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie gratis.
Przy zamówieniu powyżej 600 zł bilet i przesyłka GRATIS.Przepiękna d

PRODUKTY POWIĄZANE