Para pingwinów (dekoracje)

Para pingwinów - dekoracja czarna

Para pingwinów (dekoracje)

Pingwin jest pięknym opiekuńczym zwierzęciem a w zasadzie ptakiem. To symbol wspólnoty i rodziny. Pingwiny łączą się w pary na długie lata. 

519,00 zł
  • ProjektantHanna Orthwein
  • Wzór z roku1959
  • Numer katalogowy40
  • Szerokość (mm)50
  • Wysokość (mm)170
  • Długość (mm)90

Czas realizacji ok. 20 dni roboczych.

O PROJEKCIE 

Figurka zaprojektowana przez Hannę Orthwein przedstawia parę pingwinów. Ptaki te uznawane są za symbol miłości, przywiązania. Zazwyczaj spędzają ze sobą całe swoje życie.

Porcelanowa figurka, to dwa pingwiny stanowiące całość. Ażur pomiędzy dwoma ptakami  dodaje lekkości całej formie oraz rozdziela dwie sylwetki zwierząt.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

Produkty powiązane

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PayPal

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).