Śpiewaczka (kolory)

Śpiewaczka

Śpiewaczka (kolory)

Śpiewaczka jest doskonałym przykładem formy wypracowanym przez projektantów Instytutu Wzornictwa przemysłowego w połowie ubiegłego stulecia. 

L.Tomaszewski po raz kolejny pokazał, ze porcelanowe figurki to nie bibeloty, a małe dzieła sztuki, które wciąż zachwycają.

Na figurce może zostać zamieszczony pod spodem monogram  (litery np. AM) lub data (w formacie DD.MM.RRRR). 

619,00 zł
  • ProjektantLubomir Tomaszewski
  • Wzór z roku1959
  • Numer katalogowy73
  • Szerokość (mm)55
  • Wysokość (mm)235
  • Długość (mm)40

produkt dostępny

O PROJEKCIE 

Przez projekt figurki Śpiewaczka to wyraz dążenia projektanta do jak największego uproszczenia formy - kształt rzeźby jest przemyślany w najdrobniejszym szczególe, a ogromne znaczenie odgrywa tutaj dekoracja.

Każdy detal został dokładnie przemyślany. Kobieta ma ręce splecione przed sobą, a głowę lekko zadartą do góry i usta "pomalowane czerwoną szminką" wyśpiewujące arię operową. Kolorowe suknie przywodzą na myśl, niezwykle bogate i piękne stroje jakie noszą diwy operowe.

Na figurce niestety nie można zamieścić dedykacji (figurka nie ma wystarczająco dużej wolnej powierzchni).

Figurka często wybierana i kupowana dla prezent dla miłośników porcelany. 
Będzie idealnym prezentem dla początkujących kolekcjonerów.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Porcelanowa figurka została ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

Produkty powiązane

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PayPal

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).