Girl with orange - Innocent (pink porcelain)

Porcelanowa figura wykonana z różowej masy porcelanowej, przez znawców nazywanej "arystokracją wśród porcelan". Jedna z pierwszych figurek wykonanych w unikatowym kolorze pudrowego różu


Dostępna w kilku wersjach dekoracji.
Dekoracja "różowa" oznacza figurkę bez dodatkowego zdobienia farbą ceramiczną.

1,560.00 zł
Designer: Jadwiga Stan
Designed in: 2012
Catalogue number: 327
Width (mm): 130
Height (mm): 280
Lenght (mm): 110
Color of decoration:
Inscription:
Waiting time: 30 business days.
Quantity

O PROJEKCIE 

Figurka porcelanowa została wykonana w stylu realistycznym, odbiegającym od wypracowanej w połowie ubiegłego wieku uproszczonej formy rzeźby kameralnej.

Dziewczyna z pomarańczą wykonana została z różowej masy porcelanowej odtworzonej wg. receptury Bronisława Kryńskiego. Może zostać wykonana w kilku wersjach dekoracji.

Jeżeli zależałoby Państwu na realizacji w innej wersji kolorystycznej prosimy o kontakt z nami zamowienia@cmielow.com.pl

Figurka często wybierana i kupowana dla prezent dla miłośników różowej porcelany. 

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Porcelanowa figurka została ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

327

Data sheet

Designer
Jadwiga Stan
Designed in
2012
Catalogue number
327
Width (mm)
130
Height (mm)
280
Lenght (mm)
110
New

RELATED PRODUCTS