Jajko wielkanocne

Porcelanowe jajka zdobione kalkomanią z motywem wielkanocnym.

179,00 zł
Projektant: Adam Spała
Szerokość (mm): 55
Wysokość (mm): 95
Dekoracje wielkanocne:
Ilość

Porcelanowe jajka zdobione kalkomanią z motywem wielkanocnym.

Nadruk wypalany jest w wysokich temperaturach. 

Każdy produkt zaopatrzony jest w specjalną zawieszkę oraz wstążeczkę do zawieszenia ozdoby.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każdy produkt jest wykonany ręcznie z najwyższej jakości porcelany, a następnie zdobiony kalkomanią utrwalaną w wysokich temperaturach.

Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają zamieszczone na wyrobie logo fabryczne. 
.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do wyrobu dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek - idealny na każdą okazję!

Opis

Projektant
Adam Spała
Szerokość (mm)
55
Wysokość (mm)
95
Nowy

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe. Różne wyroby pakowane są w różne opakowania (poniżej prezentacja kilku wybranych)

 

Do wybranych wzorów figurek, filiżanek czy serwisów oferujemy dedykowane opakowanie drewniane (dodatkowo płatne). Jeżeli takie opakowanie jest dostępne znajduje się w opcji sposób pakowania przy produkcie.

W przypadku wysyłki produktu za pośrednictwem kuriera zapakowany produkt jest dodatkowo umieszczany w opakowaniu transportowym.

Jeżeli w danym momencie poszukiwana dekoracja jest niedostępna, prosimy o kontakt mailowy pod adresem zamowienia@cmielow.com.pl

Sprawdź naszą ofertę! 

Znajdziesz niepowtarzalne pomysły na prezent dla bliskich i przyjaciół, upominek biznesowy, pamiątkę dla gości z zagranicy, prezent ślubny, walentynkowy, gwiazdkowy lub po prostu nadasz swojemu wnętrzu nowego charakteru.

 

Przy zamówieniu powyżej 250 zł bilet do jednej z atrakcji Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie gratis.
Przy zamówieniu powyżej 600 zł bilet i przesyłka GRATIS

PRODUKTY POWIĄZANE