Veni, Vidi, Vici

Edycja limitowana - 100 sztuk

Figurka realizowana na zamówienie i sprzedawana tylko w sklepach stacjonarnych: w Ćmielowie (ul Sandomierska 243), oraz w Krakowie (ul. Morsztynowska 1).

Cena figurki jest stała, niestety nie obowiązuje przy niej rabat Klubu Kolekcjonera AS Ćmielów (punkty za zakup zostaną doliczone do bazy opustu klubowego).

6 500,00 zł
Wzór z roku: 2022
Szerokość (mm): 105
Wysokość (mm): 280
Długość (mm): 250
Pakowanie:
Obecnie brak na stanie
Ilość

Pierwsza i jedyna na świecie rzeźba ze szmaragdowej porcelany!
Veni, Vidi, Vici to pierwsza porcelanowa rzeźba Pawła Orłowskiego wykonana w Fabryce Porcelany AS Ćmielów. Pochodzi z edycji limitowanej 100 sztuk. Wyjątkowości dodaje jej fakt, że jest to pierwsza figurka wykonana ze szmaragdowej porcelany, barwionej pyłem ze zmielonych szmaragdów. Artysta zaprojektował nie tylko samą formę, ale również dekorację figurki. Na tylnej nodze znajduje się podpis artysty (podobnie jak na jego większych rzeźbach wykonywanych z brązu i ze stali).

Figurki z numerami 1-12 nie będą dostępne w sprzedaży. Zostaną przekazane na licytacje, z których dochody przeznaczone będą na cele charytatywne.

Wszystkie figurki z edycji limitowanej są ręcznie wykonane z najwyższej jakości porcelany, posiadają unikatową ręcznie malowaną dekorację. Każda figurka otrzymuje certyfikat autentyczności i opatrzona jest numerem identyfikacyjnym. Im niższy numer produktu, tym wyższa jego wartość kolekcjonerska.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

269L

Opis

Wzór z roku
2022
Szerokość (mm)
105
Wysokość (mm)
280
Długość (mm)
250
Nowy

Paweł Orłowski (ur. 1975) – polski rzeźbiarz współczesny, profesor Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Absolwent Wydziału Rzeźby ASP w Krakowie, studiował również na Universität der Künste w Berlinie.

Artysta najbardziej znany z rzeźb powstających w charakterystycznym skubizowanym stylu. Tworzy kameralne rzeźby z brązu oraz wielkoformatowe obiekty ze stali.

Veni, Vidi, Vici to pierwsza porcelanowa rzeźba Pawła Orłowskiego wykonana w Fabryce Porcelany AS Ćmielów. Pochodzi z edycji limitowanej 100 sztuk. Wyjątkowości dodaje jej fakt, że jest to pierwsza figurka wykonana ze szmaragdowej porcelany, barwionej pyłem ze zmielonych szmaragdów.

PRODUKTY POWIĄZANE