Pies Faraona

Psy faraona wyróżniają się swoją wrodzoną ciekawością i czujnością, co najlepiej podkreślają charakterystyczne, duże i sterczące uszy. Ich niewielka głowa jest umieszczona na długiej, umięśnionej szyi. Dodatkowo, psy faraona charakteryzują się smukłym tułowiem. Figurka odzwierciedla wszystkie najbardziej charakterystyczne dla tej rasy cechy.

499,00 zł
Projektant: nieznany
Wzór z roku: rok nieznany
Numer katalogowy: 177
Szerokość (mm): 50
Wysokość (mm): 200
Długość (mm): 60
Pakowanie:
Dedykacja:
produkt dostępny
Ilość

FIGURKA PORCELANOWA PIES FARAONA

Pies faraona to starożytna rasa wywodząca się z Egiptu, obecna w sztuce i literaturze od tysięcy lat. Artefakty datowane na 4000 lat p.n.e. przedstawiają psy faraona podczas polowania na gazele, symbolizując ich długą historię i znaczenie jako towarzyszy królów i wysoko postawionych osób w starożytnym Egipcie.

Psy faraona wyróżniają się swoją wrodzoną ciekawością i czujnością, co najlepiej podkreślają charakterystyczne, duże i sterczące uszy. Ich niewielka głowa jest umieszczona na długiej, umięśnionej szyi. Dodatkowo, psy faraona charakteryzują się smukłym tułowiem. Figurka odzwierciedla wszystkie najbardziej charakterystyczne dla tej rasy cechy.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

177

Opis

Projektant
nieznany
Wzór z roku
rok nieznany
Numer katalogowy
177
Szerokość (mm)
50
Wysokość (mm)
200
Długość (mm)
60
Nowy

RĘCZNA DEDYKACJA

Jeżeli pragną Państwo aby produkt był bardziej wyjątkowy możemy na niej zamieścić ręczną dedykację. Czas potrzebny na jej wykonanie i utrwalenie to 3-4 dni robocze.

Treść dedykacji należy podać w wiadomości do zamówienia wraz z informacją o miejscu jej zamieszczenia.

Napisy wykonywane są pismem odręcznym. Jeżeli mają Państwo sugestie, że napis miałby być wykonany czcionką bardziej prostą, czy też tylko wersalkami, również prosimy o taką informację. Przykładowe dedykacje poniżej.

W przypadku realizacji prezentów biznesowych dedykacja może zostać wykonana w postaci powtarzalnej kalkomanii z napisem lub z logo.

 

 

 

 


DODATKOWE 

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe. Różne wyroby pakowane są w różne opakowania (poniżej prezentacja kilku wybranych)

 

Do wybranych wzorów figurek, filiżanek czy serwisów oferujemy dedykowane opakowanie drewniane (dodatkowo płatne). Jeżeli takie opakowanie jest dostępne znajduje się w opcji sposób pakowania przy produkcie.

W przypadku wysyłki produktu za pośrednictwem kuriera zapakowany produkt jest dodatkowo umieszczany w opakowaniu transportowym.

Jeżeli w danym momencie poszukiwana dekoracja jest niedostępna, prosimy o kontakt mailowy pod adresem zamowienia@cmielow.com.pl

Sprawdź naszą ofertę! 

Znajdziesz niepowtarzalne pomysły na prezent dla bliskich i przyjaciół, upominek biznesowy, pamiątkę dla gości z zagranicy, prezent ślubny, walentynkowy, gwiazdkowy lub po prostu nadasz swojemu wnętrzu nowego charakteru.

 

Przy zamówieniu powyżej 250 zł bilet do jednej z atrakcji Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie gratis.
Przy zamówieniu powyżej 600 zł bilet i przesyłka GRATIS

PRODUKTY POWIĄZANE