Macierzyństwo (dekoracje)

Macierzyństwo

Macierzyństwo (dekoracje)

489,00 zł
  • ProjektantKatarzyna Rij
  • Wzór z roku2010
  • Numer katalogowy302
  • Szerokość (mm)70
  • Wysokość (mm)280
  • Długość (mm)70

produkt dostępny

O PROJEKCIE

Figurka przedstawia matkę z dzieckiem. Formą nawiązuje do projektów z lat 60 XX wieku. Będzie idealnym pomysłem na wyjątkowy upominek, dla każdej "świeżo upieczonej" mamy i nie tylko.

Figurka wykonywana w kilku wersjach dekoracji.

Na figurce może zostać zamieszczona krótka dedykacja/monogram (pod spodem obok znaków firmowych i numeru).

Idealny pomysł na prezent dla miłośników sztuki oraz dobrego designu!

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest wykonana ręcznie z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek - idealny na każdą okazję!

Produkty powiązane

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PayPal

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).