Dziewczyna w spodniach (kolory)

Dziewczyna w spodniach

Dziewczyna w spodniach (kolory)

Figurka Dziewczyna w spodniach jest jednym z bardziej lubianych projektów, jeżeli chodzi o figurki kobiet. Forma mimo że zaprojektowana ponad pół wieku temu nie traci na nowoczesności.

999,00 zł
  • ProjektantLubomir Tomaszewski
  • Wzór z roku1961
  • Numer katalogowy77
  • Szerokość (mm)45
  • Wysokość (mm)250
  • Długość (mm)90

produkt dostępny

O PROJEKCIE 

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów
Figurka przedstawiająca młodą nowoczesną kobietę, o szczupłej sylwetce i włosach związanych w "koński ogon", ubraną w szerokie spodnie (charakterystyczny ubiór dziewczyny z lat 60. XX wieku). Dodatkowo prestiżu dodaje figurce fakt, że została zaprojektowana przez jednego z najwybitniejszych polskich projektantów - profesora Lubomira Tomaszewskiego.

Odpowiednio dobrana dekoracja podkreśla kobiece atrybuty oraz nadaje wyrazu.
Dostępność kilku wersji dekoracji ułatwia dopasowanie jej do różnych wnętrz. 

Na figurce niestety nie można zamieścić dedykacji (figurka nie ma wystarczającej powierzchni).

Figurka często wybierana i kupowana dla prezent dla miłośników porcelany. 
Będzie idealnym prezentem dla początkujących kolekcjonerów.

Brak możliwości wykonania dedykacji na tej figurce.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

Produkty powiązane

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PayPal

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).