Ekscentryczka

Ekscentryczka koła

Ekscentryczka

2 399,00 zł
  • ProjektantLubomir Tomaszewski
  • Wzór z roku2005
  • Numer katalogowy182
  • Szerokość (mm)40
  • Wysokość (mm)250
  • Długość (mm)105

Czas realizacji ok. 15 dni roboczych

O PROJEKCIE 

Porcelanowa figurka Ekscentryczka powstała po nawiązaniu współpracy Adama Spały - właściciela Fabryki Porcelany AS Ćmielów z mieszkającym, pracującym i tworzącym w USA Lubomirem Tomaszewskim.

Artysta ponad 40-letniej przerwie zaprojektował wyjątkową kolekcję kobiet "w ruchu". Mimo, że forma pozostała nadal uproszczona, a zaprojektowana dekoracja nawiązywała do dekoracji rzeźb kameralnych tworzonych w połowie ubiegłego wieku (mocne barwne plamy, ograniczona ilość kolorów w jednym projekcie), to przedstawione kobiety nie były już tylko formą statyczną  (pozującą). 

Tomaszewski - nazywany ojcem Emocjonalizmu poszedł o krok dalej w rzeźbie kameralnej. Powstały porcelanowe rzeźby przedstawiające kobiety w ruchu: tancerki, kobiety spacerujące, kroczące. Zatrzymane na chwilę w porcelanie, wyglądają jakby za chwilę miały znów wirować w tańcu.

Dostępna w kilku wersjach dekoracji.

Na figurce niestety nie można zamieścić dedykacji (figurka nie ma wystarczającej powierzchni).

Figurka często wybierana i kupowana dla prezent dla miłośników porcelany. 
Będzie idealnym prezentem dla początkujących kolekcjonerów.

Brak możliwości wykonania dedykacji na tej figurce.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

Produkty powiązane

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PayPal

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).