Leżąca kotka

Leżąca kotka

Leżąca kotka

Leżąca kotka to jedna z najpiękniejszych porcelanowych rzeźb.
Figurka kotki zachwyca swoją smukłością i łagodna linią.
Mimo, że zaprojektowana ponad pół wieku temu wciąż zachwyca swą nowoczesną formą

699,00 zł
  • ProjektantMieczysław Naruszewicz
  • Wzór z roku1958
  • Numer katalogowy1
  • Szerokość (mm)180
  • Wysokość (mm)150
  • Długość (mm)310

Produkt dostępny

O PROJEKCIE

Leżąca kotka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych projektów stworzonych w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Rzeźba ta jest kwintesencją cech przypisywanych kotom - smukła sylwetka,  wdzięk, gibkość. Czarna malatura, częściowo "wybierana" oraz pasy na ogonie dodają elegancji figurce.  Jest jednym z niewielu wzorów z połowy ubiegłego wieku wykorzystujących ażury (przez połączenie końca ogona z tylną łapą). 

Idealny pomysł na prezent dla miłośników sztuki oraz dobrego designu!
Nasze koty przypadną też do gustu każdemu alergikowi.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Porcelanowa figurka została ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

RĘCZNA DEDYKACJA

Jeżeli pragną Państwo aby produkt był bardziej wyjątkowy możemy na niej zamieścić ręczną dedykację. Czas potrzebny na jej wykonanie i utrwalenie to 3-4 dni robocze.

Treść dedykacji należy podać w komentarzu do zamówienia wraz z informacją o miejscu jej zamieszczenia.

Napisy wykonywane są pismem odręcznym. Jeżeli mają Państwo sugestie, że napis miałby być wykonany czcionką bardziej prostą, czy też tylko wersalkami, również prosimy o taką informację. Przykładowe dedykacje poniżej.

Produkty powiązane

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PayPal

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).