Filiżanka Lena do kawy

Filiżanka Lena do kawy

Filiżanka Lena do kawy

Filiżanka pochodzi z serwisu zaprojektowanego przez Adama Spałę z okazji urodzenia pierwszej wnuczki - Leny.

Filiżanki zdobione są kobaltem i 24-karatowym złotem.

Dedykacja może zostać zamieszczona jedynie na środku spodka (w miejscu stawiania filiżanki) lub pod spodem spodka obok logo fabryki.

679,00 zł
  • ProjektantAdam Spała
  • Wzór z roku2005
  • Pojemność (ml)90

Czas realizacji ok. 25 dni roboczych

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda filiżanka wykonana jest  ręcznie z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona kobaltem i 24-karatowym płynnym złotemi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do filiżanki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty pakowane są w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek - idealny na każdą okazję!

Produkty powiązane

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PayPal

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).