Borsuk

Borsuk

349,00 zł
  • ProjektantMieczysław Naruszewicz
  • Wzór z roku1958
  • Numer katalogowy28
  • Szerokość (mm)70
  • Wysokość (mm)70
  • Długość (mm)210

Ten produkt jest tymczasowo niedostępny. Czas oczekiwania na jego realizację może być dłuższy niż 20 dni. Skontaktuj się z nami mailowo lub przez czat.

SYMBOLIKA

Z powodu swojej niezwykłej waleczności borsuk jest symbolem odwagi i wytrwałości w dążeniu do celu. Według rdzennych Amerykanów Indian  o duszy borsuka skutecznie broni swojej własności, nie załamuje się i nie zniechęca łatwo, potrafi odpierać ataki i nie zna uczucia strachu.

Borsuk jest też uosobieniem podpory i zaufania oraz symbolem wiedzy i uzdrowienia. To zwierzę z głęboką znajomością królestwa ziół i korzeni. Według mitów, gdy spotkasz na swojej drodze borsuka oznacza to, że powinnaś bliżej przeanalizować swoją sytuację i rozważyć wprowadzenie zmian.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest wykonana ręcznie z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek - idealny na każdą okazję!

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PayPal

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).