Dzik - pasy

Dzik

Dzik jest uznawany za symbol odwagi, siły i mocy.

359,00 zł
  • ProjektantMieczysław Naruszewicz
  • Wzór z roku1957
  • Numer katalogowy27
  • Szerokość (mm)70
  • Wysokość (mm)110
  • Długość (mm)185

produkt dostępny

SYMBOLIKA 

Dzik jest uznawany za symbol odwagi, siły i mocy.

W Chinach, dzik jest symbolem siły i męskości oraz zwierząt w zodiaku. O Osobie urodzonej w roku dzika mówi się, że ma namiętną naturę i może być bardzo odważna, uczciwa i lojalna. Dzik jest jednym z ziemskich form boga Wisznu.

Jako naród wojowników, Celtowie czcili dzika powyżej wszystkich innych zwierząt.  Bardzo często wizerunki tych zwierząt są odkrywane przez archeologów – to dowodzi jakim ważnym zwierzęciem był dzik dla starożytnych Celtów.

W mitologii greckiej, dzik jest często postrzegany jako nagroda polowania dla odważnych bohaterów. Dwa główne przykłady to dzik Erymanthean, który został schwytany przez Heraklesa, jako jeden z jego słynnych dwunastu prac.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest wykonana ręcznie z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek - idealny na każdą okazję!

Produkty powiązane

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PayPal

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).