Biuro Obsługi Klienta

UWAGA!!
Drodzy Klienci i Klubowicze,

W związku z zmianą wyglądu naszego sklepu internetowego niestety nie udało nam się przenieść kont Klientów z poprzedniego sklepu do nowej bazy sklepu. Bardzo prosimy o ponowną rejestrację. Jeżeli należą Państwo do Klubu Kolekcjonera musimy po rejestracji zmienić Państwa rabat na aktualny (zmiana nie następuje automatycznie). Jeśli cena po rabacie nie będzie widoczna podczas zakupów bardzo prosimy o kontakt z nami, postaramy się zmienić to jak najszybciej. Najmocniej przepraszamy za utrudnienia, mamy jednak nadzieję, że nowy sklep będzie wygodniejszy w obsłudze zwłaszcza przy korzystaniu na urządzeniach mobilnych.

Dostępne formy płatności: tradycyjny przelew, przelewy24 lub PayPal. Wysyłka za pobraniem jest oczywiście dostępna.

Z poziomu nowego sklepu  realizujemy wysyłkę za granicę. System podpowie jakie usługi wysyłki są dostępne i jakie są koszty dostawy do różnych zakątków świata.

Mamy nadzieję, że nowy sklep internetowy będzie dla bardziej przyjazny.

Jeżeli podczas zakupów pojawią się dodatkowe pytania dotyczące produktów zapraszamy do kontaktu.

W zakładce FAQ - najczęściej zadawane pytania znajdują się odpowiedzi na bardzo często pojawiające się pytania.

Infolinia jest do Waszej dyspozycji w dni robocze od godziny 8 do 16. Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, to napisz wiadomość w formie email. Taka forma komunikacji jest znacznie szybsza.

Zamówienia internetowe/mailowe
zamowienia@cmielow.com.pl 
+48 15 861 20 21 wew. 21
+48 15 861 53 12

Dział obsługi klienta AS Ćmielów sprawi, że Wasze zakupy będą jeszcze wygodniejsze. Z chęcią przedstawimy Państwu wszystkie informacje o produktach i ich dostępności. Doradzimy przy wyborze właściwego produktu, podobnie jak przy wyborze sposobu płatności, czy też dostarczenia przesyłki. Zamówienia w naszym sklepie składa się tylko drogą internetową tj. przez naszą stronę lub wysyłając wiadomość mailową na adres zamowienia@cmielow.com.pl.

Jeżeli potrzebujecie informacji o statusie zamówienia, terminie doręczenia przesyłki, prosimy skontaktować się z nami. 

Jeżeli pojawią się problemy z płatnością zapraszamy do kontaktu z naszą księgowością mailowo: as@cmielow.com.pl lub telefonicznie +48 15 861 20 21 wew. 20

Sklep stacjonarny w Ćmielowie

rezerwacja produktu z odbiorem w sklepie
(przy ul. Sandomierskiej 243)

+48 15 861 20 21 wew. 22 

lub +48 535 588 960

sklep jest czynny codziennie

od 9.00 do 18.00 (w sezonie maj - wrzesień)

oraz 9.00 do 16.00 (od października do końca kwietnia).

Żywe Muzeum Porcelany w Ćmielowie

turystyka@cmielow.com.pl

informacja i rezerwacja: +48 535 588 960

PayPal

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).