Bombka Kolekcjonerska 2022

Jest to siódma z serii 20 unikatowych porcelanowych ozdób świątecznych.

287,00 zł
Projektant: Adam Spała
Wzór z roku: 2022
Ręcznie malował/a:: Monika Szczygieł
Szerokość (mm): 75
Wysokość (mm): 90
Długość (mm): 75
Produkt wykonywany na zamówienie. Czas realizacji ok. 10 dni roboczych
Ilość

BOMBKA KOLEKCJONERSKA 2022

Fabryka Porcelany AS Ćmielów Adam Spała wykonała nową porcelanową Bombkę Kolekcjonerską 2022. Jest to siódma z serii 20 unikatowych porcelanowych ozdób świątecznych.

Bombka jest ręcznie malowana farbą ceramiczną i 24 karatowym złotem. Złotem zostały wykonane napisy 2022.Tegoroczny wzór to dzwonek.

Co roku będzie wykonywana bombka w innej dekoracji i o nieco innym kształcie, aż do 2035 roku. Cena produktu, który pojawi się w sprzedaży w danym roku, to 199 zł. W kolejnym roku cena bombki z roku poprzedniego będzie wyższa o 20%.

Kolekcjonerzy, którzy co roku kupią bombkę, po skompletowaniu 10 kolejnych (2016 r. - 2025 r.) – 11 otrzymają gratis, a po zebraniu kolekcji 20 wyjątkowych porcelanowych ozdób świątecznych z lat 2016 – 2035, otrzymają specjalną Bombkę Kolekcjonerską 2036, która będzie ozdobiona brylantami.

Jest to kolejna wyjątkowa kolekcja w ofercie Fabryki Porcelany AS Ćmielów. Pierwszą są porcelanowe aniołki, które razem stworzą Anielską Orkiestrę. Ostatni aniołek będzie do kupienia w 2023 roku, a kolekcjonerzy, którzy będą posiadali komplet 20 Aniołków z lat 2004-2023 otrzymają piękną porcelanową figurkę Kobieta Anioł zaprojektowaną przez Lubomira Tomaszewskiego.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda bombka jest ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do bombki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku bombek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

Opis

Projektant
Adam Spała
Wzór z roku
2022
Ręcznie malował/a:
Monika Szczygieł
Szerokość (mm)
75
Wysokość (mm)
90
Długość (mm)
75
Nowy

PRODUKTY POWIĄZANE