Aniołek 2020 (tuba)

Aniołek 2020 (tuba)

Aniołek 2020 (tuba)

Przedstawiamy Państwu projekt Aniołka na 2020 rok!
Figurki realizowane na zamówienie.

Ze względu na wyprzedaną pierwszą partię wykonanych aniołków aktualny czas dostawy figurek po 31 stycznia 2020 roku.

229,00 zł
  • ProjektantAdam Spała
  • Wzór z roku2018
  • Numer katalogowy175
  • Szerokość (mm)30
  • Wysokość (mm)125
  • Długość (mm)65

Czas oczekiwania ok. 15 dni roboczych

Drodzy Państwo,

Chcieliśmy poinformować, że tegoroczny Aniołek 2020 z Anielskiej Orkiestry jest gotowy.

Jak Państwo mogą zauważyć aniołek "gra" na tubie :-)

Figurkę można już zamawiać. Figurki będa realizowane od 3 stycznia 2020 roku i zamówienia będziemy wysyłać zgodnie z kolejnością wpłynięcia zamówień.

O KOLEKCJI

Anielska Orkiestra to miniaturowe rzeźby wykonane w stylu Art Deco.
Kolekcja składa się z 20 aniołków, zwanych „aniołkami dobroci”. Pierwszy z nich, z trąbką, został zaprojektowany w 2004 roku. Ostatni z tej serii zostanie wykonany w roku 2023 - będzie to aniołek z mandoliną.

Co roku wprowadzana jest do sprzedaży tylko jedna figurka z kolekcji, tak aby przez 20 lat powstała niepowtarzalna Anielska Orkiestra. 

Ceny aniołków są zróżnicowane, uzależnione od roku wytworzenia - im starszy wzór, tym droższy. Postacie różnią się instrumentami i główkami. Wszystkie posiadają indywidualny numer, datę zaprojektowania oraz różową pieczęć zabezpieczającą.

Każdy, kto zgromadzi kolekcję 10 aniołków (2004 - 2013), kolejnego otrzyma gratis. Natomiast wszyscy, którzy wejdą w posiadanie całej Anielskiej Orkiestry, dostaną w prezencie przepiękną figurę „Kobieta anioł” zaprojektowaną przez prof. Lubomira Tomaszewskiego.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

Produkty powiązane

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PayPal

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).