Aniołek 2021 (bęben basowy)

Aniołek 2021 (bęben basowy)

Aniołek 2021 (bęben basowy)

Przedstawiamy Państwu projekt Aniołka na 2021 rok!

Figurka realizowana zgodnie z kolejnością wpłynięcia zamówień telefonicznych pod numerem 535 588 960 lub online.

191,00 zł
  • ProjektantAdam Spała
  • Wzór z roku2021
  • Numer katalogowy175
  • Szerokość (mm)30
  • Wysokość (mm)125
  • Długość (mm)65

produkt dostępny

Drodzy Państwo,

Chcieliśmy poinformować, że tegoroczny projek Aniołka 2021 z Anielskiej Orkiestry jest gotowy. Jak Państwo mogą zauważyć aniołek "gra" na bębnie basowym :-)

Figurkę można już zamawiać. Produkty będą realizowane od 3 stycznia 2021 roku i zamówienia będziemy wysyłać zgodnie z kolejnością wpłynięcia zamówień od 15 stycznia 2021 roku.

O KOLEKCJI

Anielska Orkiestra to miniaturowe rzeźby wykonane w stylu Art Deco.
Kolekcja składa się z 20 aniołków, zwanych „aniołkami dobroci”. Pierwszy z nich, z trąbką, został zaprojektowany w 2004 roku. Ostatni z tej serii zostanie wykonany w roku 2023 - będzie to aniołek z mandoliną.

Co roku wprowadzana jest do sprzedaży tylko jedna figurka z kolekcji, tak aby przez 20 lat powstała niepowtarzalna Anielska Orkiestra. 

Ceny aniołków są zróżnicowane, uzależnione od roku wytworzenia - im starszy wzór, tym droższy. Postacie różnią się instrumentami i główkami. Wszystkie posiadają indywidualny numer, datę zaprojektowania oraz różową pieczęć zabezpieczającą.

Każdy, kto zgromadzł kolekcję 10 aniołków (2004 - 2013), kolejnego otrzymał gratis (odbiór gratisowego aniołka był realizowany po zgłoszeniu do końca 2016 roku zgodnie z regulaminem). Natomiast wszyscy, którzy wejdą w posiadanie całej Anielskiej Orkiestry, dostaną w prezencie przepiękną figurę „Kobieta anioł” zaprojektowaną przez prof. Lubomira Tomaszewskiego.

RĘCZNA PRODUKCJA I ZNAKOWANIE

Każda figurka jest ręcznie wykonana z najwyższej jakości porcelany, a następnie ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi przez malarki.

Wyrób posiada specjalne zabezpieczenie w postaci znaków podszkliwnych oraz naszkliwnych. Wytwarzane w naszej fabryce wyroby posiadają m.in. zamieszczone pod spodem logo fabryczne. 
Więcej informacji o ręcznej produkcji i znakowaniu w zakładce: Ręczna produkcja.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do figurki dołączany jest CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI, który zawiera informacje o ręcznej produkcji i zdobieniu, a także informacje o wyrobie (nazwa, nazwisko projektanta, rok zaprojektowania). W przypadku figurek dodatkowo do certyfikatu wpisywany jest unikatowy numer wyrobu (nadawany wg fabrycznego systemy znakowania).

PAKOWANIE

Wszystkie produkty owijane są w papier firmowy i pakowane w dedykowane, eleganckie pudełko prezentowe i są gotowe do wręczenia jako wyjątkowy upominek idealny na każdą okazję.

Produkty powiązane

Brak promowanych produktów w tym momencie.

PayPal

zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies (polityka prywatności) a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).