Budowanie relacji biznesowych - porcelanowe prezenty AS Ćmielów

Zbudowanie długotrwałych relacji klientami, partnerami biznesowymi oraz z pracownikami to jeden z celów firmy. Upominki biznesowe, odgrywają ważną rolę, ponieważ ocieplają stosunki i wpływają pozytywnie na dalszą współpracę. Nie należy ich zatem traktować tylko jako dodatkowych kosztów, ale przede wszystkim jako szansę na stworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

WYBÓR PREZENTU

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla partnera biznesowego czy pracownika nie jest łatwym zadaniem. Decydując się na wybór prezentu warto wziąć pod uwagę takie rzeczy jak: wiek, płeć oraz relacje, jakie nas łączą z drugą osobą. Inny podarunek wybierzemy dla partnera biznesowego, a inny dla pracownika firmy.

 PREZENT BIZNESOWY DOBRY NA KAŻDĄ OKAZJĘ

0?e=1555545600&v=beta&t=RWE-LZzr34OZ6FE5

Boże Narodzenie czy Wielkanoc to najpopularniejsze okazje do wręczenia upominków, choć nie jedyne. Takich sytuacji jest o wiele więcej np. rocznica firmy, zakończenie wspólnego projektu czy współpracy, urodziny. Są one doskonałą okazją do podziękowania i wręczenia drobnego upominku.

JAKI PREZENT DLA OBCOKRAJOWCA?

Upominki dla pracowników czy partnerów biznesowych z innego kraju, to znakomita okazja do nawiązania bliższych relacji i także do poznania innej kultury. Dlatego wybieranie prezentu dla obcokrajowca warto rozpocząć od poznania zwyczajów jakie panują w kraju, z którego pochodzi – jest to ogromnie ważna kwestia.

PAKOWANIE I WRĘCZANIE PREZENTÓW

Bez względu na pochodzenie klienta, partnera biznesowego, czy pracownika zawsze należy pamiętać o formie wręczania upominku. Odpowiednie przygotowanie do formalnej części pokazuje, jaki mamy stosunek do danej osoby i bardzo często jest ważniejsze niż sam upominek. Ważne jest także opakowanie prezentu, które powinno być eleganckie i stylowe. Zapakowanie prezentu w dedykowane pudełko z logo firmy, będzie upominkiem, który się wyróżni.

LUKSUSOWA PORCELANA AS ĆMIELÓW DOSKONAŁYM WYBOREM NA PREZENT BIZNESOWY

Fabryka Porcelany AS Ćmielów to manufaktura specjalizująca się w ręcznej produkcji luksusowej porcelany, która kultywuje ona przedwojenne tradycje Wytwórni Świt w Ćmielowie. Początki produkcji porcelany w Ćmielowie sięgają 1804 roku. Tradycyjny sposób produkcji został połączony ze światowej klasy wzornictwem nobilitując porcelanowe wyroby do rangi dzieł sztuki.

Wieloletnia obecność Fabryki Porcelany AS Ćmielów na rynku światowym oraz zebrane doświadczenie gwarantują najwyższej jakości produkty oraz obsługę klienta.

Posiadaną wiedzę oraz doświadczenie wykorzystujemy na każdym etapie produkcji i dekorowania porcelany, co przekłada się na wysokość jakość naszych wyrobów, które znajdują uznanie wśród naszych Klientów, zarówno wśród indywidualnych kolekcjonerów jak również instytucji i firm polskich oraz zagranicznych.

Nie mamy minimalnych ilości zamówienia. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet jedną sztukę z możliwością personalizacji (np. w postaci ręcznej dedykacji).

NA JAKIE OKAZJE NAJLEPSZY BĘDZIE PORCELANOWY PREZENT?

Porcelana jest idealnym wyborem na upominek z wielu okazji, tym bardziej że wśród produktów Fabryki Porcelany AS Ćmielów

Nasze produkty możemy podzielić na kilka kategorii prezentów:

  • SYMBOLE POLSKI 

W tej kategorii znalazły się porcelanowe figurki Bocian, Żubr, Mazowsze, filiżanki zdobione złotym orłem, filiżanki Husaria z oryginalnymi skrzydłami polskiej jazdy konnej, czy też całe zestawy do kawy i herbaty zdobione barwami narodowymi. Możliwa jest opcja personalizacji.

  • BESTSELLERY

Wyjątkowa kolekcja porcelanowych rzeźb o awangardowej formie, oszczędnej dekoracji i idealnie wyważonej linii tak charakterystycznej dla połowy ubiegłego wieku będzie idealnym prezentem zarówno dla kobiety jak i mężczyzny, osoby starszej czy młodszej. Porcelanowe figurki uznane za przykład najlepszego polskiego designu. Produkowane są współcześnie z oryginalnych form matek i modeli. Najczęściej wybierane na prezenty są porcelanowe byki, bizony, żubry, koty i psy (dla miłośników tych czworonogów), postaci kobiet, sportowcy (np. Golfista), czy Temida (dla osób związanych z prawem). Jeżeli firma naszego partnera biznesowego ma konkretne zwierzę w logo, również możemy zaproponować jedną z figurek z porcelanowego zwierzyńca. Na wybranych możemy zamieścić logo lub inną grafikę lub ręcznie wypisać okazjonalna dedykację.

  • UPOMINKI ŚWIĄTECZNE

Specjalizujemy się w realizacji porcelanowych upominków przygotowanych specjalnie na okres świąteczny – bożonarodzeniowy lub wielkanocny. Mogą to być projekty z połowy ubiegłego wieku lub współcześnie projektowane figurki, porcelanowe bombki czy jajka wielkanocne. Wykonujemy także porcelanowe filiżanki i kubki z grafikami świątecznymi. Każdy wyrób może zostać oznakowany logotypem lub napisem np. życzeniami.

OBRAZY PORCELANOWE

Fabryka Porcelany AS Ćmielów specjalizuje się w ręcznym malowaniu obrazów na porcelanowych płytach. Na zamówienie wykonujemy portrety, wykonujemy grafiki związane z rocznicami lub zamieszczamy dedykacje na porcelanowych malowidłach znajdujących się w naszej ofercie.

  • DO WNĘTRZ

Produkujemy wyroby użytkowe, które będą idealne do nowoczesnego biura, czy mieszkania. W naszej ofercie dostępne są porcelanowe wazony, patery okrągłe i owalne, lampy porcelanowe, abażury do lamp wiszących. Dlatego też osobie lubiącej otrzymywać kwiaty można podarować np. wazon na piękne bukiety które otrzymuje.

  • PREZENTY URODZINOWE, ROCZNICOWE, ŚLUBNE

Wybierając prezent dla pracownika, klienta lub partnera biznesowego, który jest związany z poza-biznesowymi uroczystościami, warto wybrać coś niezbyt osobistego, a jednocześnie coś miłego, co będzie przypominało o wręczającym poza firmą. Taka właśnie jest porcelana AS Ćmielów. Filiżanka z dedykacją czy porcelanowa figurka z ręcznie wykonanym napisem, na pewno będą doskonałym pomysłem.

PERSONALIZACJA

Porcelana AS Ćmielów, to produkty najwyższej jakości elegancko zapakowane wraz z certyfikatem autentyczności. Każdy wyrób jest niepowtarzalny, ponieważ każdy wykonujemy ręcznie, ręcznie dekorujemy, a w przypadku figurek znakujemy dodatkowo unikatowym numerem. Wszystkie dane o projekcie wpisywane są do specjalnego certyfikatu autentyczności potwierdzającego jego pochodzenie.

Na życzenie możemy spersonalizować produkt, certyfikat lub opakowanie zgodnie z życzeniem klienta.

  • NA WYROBIE

Oferujemy kilka możliwości personalizacji produktów (oczywiście gdy na wyrobie jest odpowiednia ilość miejsca na takie usługi):

Ręczna dedykacja na wyrobach - dedykacje wypisywane są przez malarkę na produkcie zgodnie z życzeniem zamawiającego. Długość dedykacji zależy od wielkości powierzchni danego wzoru i stanowi dodatkowy koszt.

Logo/grafika/napis w postaci kalkomanii ceramicznej utrwalanej na wyrobach przez wypał. W przypadku kalkomanii jesteśmy w stanie dokładnie odwzorować daną grafikę czy też wykonać napis bardzo małą czcionką.

  • NA CERTYFIKACIE

Personalizacja certyfikatu wybierana jest jako dodatkowa opcja lub gdy nie możemy zamieścić grafiki na danym wyrobie.

W certyfikacie możemy zamieścić logo/grafikę lub dodatkową treść jaką zamawiający chce dołączyć do wybranych przez siebie prezentów (np. krótka informacja o okazji z jakiej dany upominek został przygotowany).

Certyfikat może być zaprojektowany w formie karty biznesowej lub składanej ulotki. Ta opcja ustalana jest indywidualnie dla każdego zamówienia. 

  • NA OPAKOWANIU

Personalizacja opakowania polega na zamieszczeniu logo lub innej grafiki na opakowaniu. Pudełko może zostać wykonane w dowolnym kolorze. Personalizujemy jedynie opakowania prezentowe kartonowe (minimalna wielkość zamówienia to 500 sztuk.). Niestety nie świadczymy usług personalizacji drewnianych skrzyń, które są dostępne do konkretnych projektów figurek, filiżanek i serwisów.

Wszystkie formy personalizacji są usługami dodatkowo płatnymi. Koszt usługi zazwyczaj wliczony jest w koszt jednostkowy produktu i zależy od opcji personalizacji jaka/ie został/y wybrana/e (na produkcie, na certyfikacie, na opakowaniu).

ZAUFALI NAM

Naszymi Klientami są polskie i zagraniczne firmy dla których jakość i design są istotnymi elementami kreowania marki. Wśród naszych odbiorców są koronowane głowy państw, prezydenci, pierwsze damy, ministrowie, sportowcy, przedstawiciele nauki i kultury oraz wiele innych.

IMG_1598got@4k.jpg   

Kancelaria Prezydenta RP, Kancelaria Premiera RP, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, PKN Orlen S.A., Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA, PGE S.A., Polskie Radio S.A., TAURON Polska Energia S.A., Stowarzyszenie im.Ludwiga van Beethovena, Polskie Linie Lotnicze LOT S.A., PGNiNG S.A., ORLEN Upstream Sp.z o.o., SIEMENS, General Electric Poland oraz wiele innych.

Naszymi wyrobami zostali obdarowani m.in: Papież Jan Paweł II, Papież Benedykt XVI, Papież Franciszek, Cesarz Japonii, Król Arabii Saudyjskiej, para królewska William i Kate Mountbatten-Windsor, Krzysztof Penderecki, Michel Platini, Prezydent Rosji, Prezydent Ukrainy.

Jesteśmy pierwszą firmą wykonującą figurki porcelanowych psów dla obejmujących urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Figurki takie otrzymali już prezydenci George W. Bush oraz Barack Obama.

Zapraszam do kontaktu. Chętnie udzielę dodatkowych informacji o naszych produktach, możliwościach personalizacji czy terminach realizacji zamówień.

Emilia Kwiecień - kierownik ds. promocji i sprzedaży

biuro@cmielow.com.pl lub zamówienia@cmielow.com.pl

tel. +48 15 861 20 21 wew. 21